1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Pad nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez x.Kac, Lipiec 12, 2013.

1. x.Kac

x.Kac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tczew
    Mam pewien problem , 5 dni temu grałem na xboxie i pad działał a teraz jak chciałem pograć to pad wgl nie chce sie wlaczyc nawet te diody sie nie zapalają ( baterie nowe , dobrze włożone) Poomocy:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. szary14

szary14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Jeżeli nie masz gwarancji to możesz go otworzyć, ale ja kupił bym nowy.

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dognij blaszkę w koszyku na baterie.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

5. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Spróbuj na innych bateriach, dognij blaszkę oraz sprężyny, jak nie pomoże to zanieś pada na gwarancję, jak jej nie masz to spróbuj na innym koszyczku na baterie ( o ile masz taką możliwość) w celu sprawdzenia czy problem dotyczy koszyczka czy pada, jak to nie pomoże zorientuj się ile kosztuje naprawa czegoś takiego, następnie zdecyduj czy chcesz naprawić czy kupić nowego.

Wczytywanie...

Poleć forum