1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox padł. Co zrobić ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez miet, Marzec 22, 2010.

1. miet

miet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Nie ma co owijać - Xbox 360 mi padl. Data produkcji to wrzesien 2006, konsole mam od grudnia 2007 i przez ten czas dzialala bezbłędnie, przezyla dlugie sesje z AC, GTA IV, Dead Spacem itd. az do 28.02.2010 roku (po 26 miesiącach). A jak padla ? Otoz gralem w CM : Dirt 2 i wylaczylem konsole o 14. O 21 chcialem sobie wlaczyc na chwile, jeden wyscig. Interfejs Xbox'a i Intro gry wyglądaly normalnie, ale pierwsze doczytywanie i nagle znikajace tekstury, tak jak w GTA IV. Po chwili ustaly, ale kiedy się ruszylem znowu sie pojawily. Wylaczylem konsole, odlaczylem kable i zasilacz, wyjełem plyte. Wczepilem wszystko znowu, a tu błąd - E74. Następnego dnia odczytalem kod - 1022. Konsola lezy odlogiem od 3 tygodni. Jest jedna gra w ktorą chce zagrac na wiosnę - SC : Conviction, dlatego chcialbym naprawic jak najszybciej. I teraz moje pytanie : co robić ? Wyslać do serwisu ? Jesli tak to jakiego ? Jest wogole sens naprawy ? Nie wiem jaką mam przerobke, moge napisac tyle, ze dzialaja mi gry ze wszystkimi wave patchami (wave 2, wave 3, wave 4 itd.).
    Moglbym kupic nową konsolę, ale najgorsze jest w tym to, ze stracę praktycznie wszystkie gry jakie nagralem do tej pory. Dlatego wolalbym serwis. Czy przy kodzie błędu 1022 da się jeszcze zrobic, aby konsola dlugo dzialala ? Jesli mozecie to polećcie jakis serwis, tak, aby konsola potrzymala jak najdluzej. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Błąd 1022 AV cable error - wymiana kabla AV powinna pomóc. Nie jestem pewien jak to w praktyce będzie, bo tak często jest przy E74. Nie jestem pewien co do serwisów, można spróbować, ale wątpie, żeby xbox długo pochodził, ale zawsze istnieje szansa.

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    "Przeróbkę" (flash) jaką posiadasz to zapewne Xtreme 5.3.W tamtych czasach była bardzo popularna i pozwala grac offline bez zaprzatania sobie głowy Wave-ami.

Moj sasiad ma X360 z tego samego roku-padł mu równe 2 lata temu na 1022.Naprawił go i po dziś dzień cieszy się z tej inwestycji.
    Sam musisz zdecydować czy Ci się to opłaca-przyznam,że to dość trudny wybór.Ja bym zaryzykował i naprawił.

5. wezyk20

wezyk20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja na Twoim miejscu kupił bym nową konsolkę i przerobił. Gierki będą dalej chodziły nic nie stracisz. Nie naprawiał bym konsolki bo to się nie opłaca wyrzucić powiedzmy 150zł żeby konsola powiedzmy pochodziła 6 miesięcy a może krócej. Mało kto da Ci w ogóle jaką kol wiek gwarancję na naprawę. Możesz mieć trochę szczęścia i uda Ci się, ale na szczęście bym nie liczył. Wybór należy do Ciebie i opłacalność tej inwestycji. Lepiej sprzedaj graty dołóż kaskę i będziesz miał nową konsole na której pograsz znowu parę lat. Powodzenia

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Nieoficjalnym "standardem" gwarancyjnym jest gwara na 3 miesiące,a w przypadku Jaspera 6 miesięcy-na aukcjach allegro.

7. miet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie chodzi tutaj o kasę ... Najgorsze, przy zakupie nowej konsoli, będzie to, ze wszystkie gry pojdą się j***ć. Bo wątpie, abym teraz sobie zalatwil przerobkę Xtreme 5.3.

A Juchy ? Co o nim myslicie ?

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgrasz LT lub ixtreme 1.61NS tez odczytuje każdą grę;). Nie musisz mieć tak starego fw żeby wszystko chodziło.
    Poślij konsole na gwarancję. 3 lata obowiązuje na E74 lub kup nową. Naprawa w innym serwisie zakończy się na nowo E74

9. miet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Żebym to ja miał jeszcze gwarancję ...

Naprawdę na przeróbce ixtreme 1.61 i LT dzialają wszystkie gry ? Moze ktos to potwierdzic ?

10. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak na ixtreme 1.61ns i LT działają wszystkie gry niezależnie czy były modyfikowane i jaki miały wave. Ja bym sprzedał konsolę jest wiele osób co skupuje uszkodzone. Kupisz Jaspera może być nawet arcade i przełożysz sobie tylko dysk i cieszysz się z nowej konsoli:)

11. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    ja miałem przeróbke ixtreme 1.61 i nie przypominam sobie zebym mial z czyms problem. misalo moge polecic

Wczytywanie...

Poleć forum