Xbox pare pytań, może głupich ;)

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie chciałbym kupić najprostrzą wersje bez dodatków, 5 padów, dysków, tony gier itp. Może być zbanowana bo internet mam tak wolny że prędko sobie nie pogram przez niego. Coś w granicy 400-450 zł. Nowa kosztuje 700zł przerobiona, a w lombardach kwoty sie wahały od 400-500 z dodatkami, no tylko tam nikt nie wiedział co to za model ani nic. Można to jakoś sprawdzić po numerze seryjnym np?
Nie kupuj w ogole jak masz kupowac jakas ruska uzywke, bo tylko bedziesz sie denerwowal i klnal.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
pan u góry ma rację. Jeżeli narzekasz na awaryjność Xboxa i chcesz kupić używke z przed dwóch lat to to jest gwóźdź do trumny. Jak masz te 500zł to się wstrzymaj pare miesięcy i dozbieraj na nówkę. Ja na mojego Elita zbierałem ponad pół roku, roda wgle się nie boję bo jest to jasper z końcówki 2009roku, daję mu dużą przestrzeń z tyłu i po bokach więc jest luz. Ostatnio grałem 10godzin bez przerwy i żadnego problemu nie miałem. Także ja bym Ci polecał dozbierać na nówkę.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@UP

Jaspery nie są bezawaryjne, więc co ma się stać to się stanie. Czy to nowej czy używanej.
 

marcinekkrk

Świeżak
Świeżak
No to sam już nie wiem co kupić wiadomo że chce kupić jak najtaniej ale jak dwu letnia konsola się zepsuje tak samo jak nowa, wiem że tu mam gwarancje i nic nie zapłacę za naprawę. Ale gwarancja kiedyś minie....
A na allegro większość sprzętów jest nie przerobiona, więc jak wyjdzie mi całość 600zł to wole już faktycznie kupić nówkę
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Marcinek tak jak Ci pisałem na PW. Znajdę Ci coś wieczorem.
 

Do góry Bottom