1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox parę pytań :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kazet666, Lipiec 17, 2013.

1. kazet666

kazet666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Kupiłem ostatnio od znajomego xboxa fat chyba premium dysk 60 GB. Chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy a mianowicie jak mogę sprawdzić jakie mam LT i wersje oprogramowania. Opłaca się przechodzić na 3 gdybym miał LT2 czy jest to zbędne? Czy możliwe jest odtwarzanie gier z dysku albo pendriva jeśli tak to jaka przeróbka na to pozwala. Na co mam patrzeć wybierając gre odpowiednią dla mojej skrzynki. Co to region free? I tak z ciekawości czy jeśli da sie nowe gry przerobić z LT3 na LT2 to czy jest możliwe w drugą stronę :p

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    1. Nie da się sprawdzić wersji LT.
    2. Oprogramowanie tak się sprawdza [xboxforum.pl] How to check dashboard version on your XBOX360 - YouTube
    3. Jeśli chcesz grać online najlepiej przerobić na LT 3.0 jak grasz tylko offline możesz zostać przy LT 2.0
    4. Na granie z dyski pozwalają przeróbki RGH i JTAG
    5. Wyróżniamy region PAL i NTSC, PAL działa w konsolach europejskich, NTSC to wersje amerykańskie, natomiast gry z Region Free działają na każdej konsoli.
    6. Tak jest to możliwe w obydwie strony

4. kazet666

kazet666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki KamQiX :) tylko jakby jeszcze ktoś mi powiedział jak gre przerobić w drugą stronę bo wszędzie szukałem i tylko jest jak z 3.0 na 2.0

5. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Na 3.0 w grach xgd3 dogrywasz tylko topologię programem abx360.
    Jeśli nie masz żadnych gier proponuję przejście na lt 3.0- teoretycznie większe bezpieczeństwo na xbl

Nagrywanie gier pod lt 2.0
    Nagrywanie gier pod lt 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum