1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox <-> PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Poly, Czerwiec 14, 2011.

1. Poly

Poly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Mam taki nie wielki problem z przeniesieniem MPDate MW2 z XBoxa na PC. Gdy podłączam XBoxa do kompa kablem sieciowym to komp go widzi ale może tylko obrazy, muzykę i filmy z niego pobrać, zaś XBox go wcale nie widzi i nawet nie może się z nim połączyć przez Microsoft Center. Z Wi-Fi tak samo działa tylko że tym razem XBox znajduje kompa nie mojego i gdzieś daleko ode mnie. Próbowałam też z pendrivem ale komp nie mógł znaleźć żadnego pliku z savem. Moje pytanie to: co powinnam zrobić żeby zadziałało, połączyło się czy też znalazło save na innym nośniku? I jaki program otwiera save gry? Słyszałam że Xplorer360. To prawda? I ostatnie pytanko. Gdzie mogę znaleźć temat o 10 prestiżu hack lobby w MW2?? (mam nadzieję że jest tu coś takiego)

Z góry dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wgrywanie Save'a gry przez pendrive.

1. Pierwsze co trzeba zrobić, to skonfigurować pendrive na konsoli. Wchodzimy w Ustawienia konsoli -> Pamięć -> Przenośne urządzenie pamięci masowej -> Skonfiguruj urządzenie. Klikamy tak i czekamy kilka(naście) sekund.
    2. Gdy już skonfigurowaliśmy swojego pendrive, dobrze by było gdybyśmy skopiowali na niego save, którego chcemy później podmienić (dane hex itp.). Żeby to zrobić wchodzimy na Dysk Twardy bądź Jednostka Pamięci, w zależności od tego gdzie dany save się znajduje. Ja pokaże to na przykładzie save'a z Call of Duty 2 gdzie wgram zapis ukończonej gry na weteranie (1k G)
    3. Po skopiowaniu save na pendrive, podłączamy go do PC, na którym uruchamiamy USBXtafGUI v44
    4. Ukaże się takie okno:

5. Klikamy Open first USB drive jak na obrazku, a potem szukamy naszego save do CoD2.

6. Kopiujemy metodą "przeciągnij i upuść" save z pendriva na PC (najlepiej na pulpit, żeby było wiadomo gdzie jest).
    7. Ściągamy zmodyfikowany save CoD2 Checkpoints Veteran save 1k. Odpalamy program Xbox Save Editor
    8. Klikamy Open Save File i szukamy save jak na obrazku

9. Po załądowaniu save do programu klikamy Save id defaults. Wyskoczy okienko z informacją, klikamy ok.
    10. Jeszcze raz klikamy Open save file,z tym że szukamy teraz pobranego save z sieci. Gdy już załadujemy pobranego save'a, klikamy Load id defaults, zaznaczamy local sing i klikamy Resign save. Może nam wyskoczyć okenko, w którym musimy wskazać lokalizację plik KV.bin. Jest on w tym samym folderze co progrma Xbox Save Editor.
    11. Po tych czynnościach włączamy program Xbox Hash Block Calculator.
    12. Klikamy File -> Open jak na obrazku niżej.

13. Potem Tools -> Calculate Hash Blocks i zamykamy program.

14. Save zmodyfikowany! Wystarczy teraz skopiować go na pendrive w miejsce starego zapisu gry, podłączyć pena do konsoli i cieszyć się z ukończonej gry ;]

Tak zmodyfikowany save możemy skopiować na pamięć konsoli lub HDD. Oczywiście pewnie będą posty typu "mogłeś to zrobić w Modio" itp. ale ja zawsze używam tej techniki i zawsze wszystko działa. Jeśli pomogłęm kliknij przydatne / dziękuję.

Poradnik jak i screeny są mojego autorstwa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wstawianie na inne strony bez mojej zgody zabronione!

4. Poly

Poly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    super dzięki ;) da się tak samo zrobić z 10 prestiżu?? bo to jest z tego co zrozumiałam na save gry a ja potrzebuje na online 10 prestiż.

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie się da, wystarczy znaleźć odpowiedni save.

6. marko_25

marko_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wystarczy odpowiedni save

Wczytywanie...

Poleć forum