1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox, Pendrive - kolejna dawka problemów ;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Flowek, Czerwiec 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Flowek

Flowek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wcześniej zwracałem się do was w sprawie kilku pytań odnośnie przerobienia konsoli. Dziś mam pewien problem z Pendriv'em.

A mianowicie, nie chce wydawać po 8 zł na płyty Verbatime i postanowiłem nagrać gre na pendrive. Oczywiście sformatowałem ( normalnie, bez szybkiego) pendrive z opcją FAT32. Mianowicie, pendrive jest czysty. Wsadzam go do konsoli wszystko idzie gładko, normalnie się konfiguruje i nie ma żadnych problemów. Teraz znowu wkładam Pendriva do komputera patrze, a on jest cały zapełniony.

Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Proszę o szybką odpowiedź :shame:

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Użyj programu usb Xtaf.

4. Flowek

Flowek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ten program jest żeby sformatować to czy nagrać plik , bo szczerze nie wiem o co w nim chodzi .

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Problem rozwiązany na pm Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.