1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox pika podczas gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez beergas, Grudzień 7, 2014.

1. beergas

beergas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam panowie mam problem z xboxem jest on przerobiony na rgh , mam problem ponieważ xbox pika tak jak podczas naciśnięcia guzika on/off podczas grania co jakiś czas pika po kilka razy tak jakby ktoś dotknął guzika on/off czasem lubi się sam wyłączyć zauważyłem też ze czasem nie reaguje na dotyk klawisz od włączania pomożecie ?? czy da się to naprawić ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. NeoV44

NeoV44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pomorskie
    Miałem to samo. Przerwał się pewnie pasek np. od napędu i włącznika. Na szczęście nie jest to duża kwota za naprawę. W Gdańsku zapłaciłem około 50 zł. :)

Wczytywanie...

Poleć forum