1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Pilne :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamix301, Lipiec 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kamix301

kamix301 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka ;) mam pytanie bo mam Xboxa 1 generacji i chciałbym go przerobić swoimi sposobami ale nie wiem jak się do tego zabrać a nie chce dawać komuś kto się ''zna'' ale tak naprawdę nie trochę się znam na konsolach ale chce wiedzieć jak się do tego bardziej zabrać bo moja wiedza to aż tak to nie i prosił bym was o podanie mi informacji co i jak mam zrobić jak wgrać przeróbkę i wg bardzo proszę o pomoc. Mam nadzieje że dobry dział wybrałem i forum bo z tego co patrzyłem to to jest forum głównie poświęcone Xbox 360 raczej ale mam nadzieje że mi pomożecie bo mi bardzo na tym zależy. Z góry dziękuje za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
  4. kamix301

kamix301 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co do 1 to przepraszam a chce softmodem zrobić to a jak na chwilę obecną to nie mam kasy na serwisanta i dlatego chciałbym sam zrobić.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
  6. kamix301

kamix301 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki Wielkie :) myślę że można już zamknąć temat :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum