1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox.pl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luqi909, Czerwiec 30, 2011.

1. luqi909

luqi909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wczoraj załózyłem koto na xbox.pl niewiem czy dobrze zrobiłem ponieważ do xbox live podłanczam sie jutro i narazie mam jakąs nazwe CommandJupiter0 czy jutro jak zrobie konto na xbox live na xboksie bede miał to samo konto na stronie internetowej czy bede musial robic nowe ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak klikniesz odzyskaj tag gracza to będziesz miał to samo
    a co do nazwy konta to można 1 raz bezpłatnie zmienić z poziomu konsoli

4. mmmeksyk

mmmeksyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wlasnie zrobilem oddzielny temat apropo nazwy, niby gdzie to zmienic? odsylam tu: zmiana nazwy profilu

5. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a co do zmiany nazwy to przechodzisz w swój profil klikasz w Zakładkę Profil Następnie Edytuj profil a później Tag gracza i tu zmieniasz nazwe

Wczytywanie...