1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox po upadku

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BBejd, Grudzień 2, 2013.

1. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ! Mam falcona wysłużony sprzęt , ale działa. Ale niestety przez moją nieuwagę upadł mi (stał w pionie spadł na lewy bok , oczywiście wszytko było na podłodze ) Dysk do wymiany (z dyskiem pokazuje e68) ale zaczął się strasznie grzać . Ten radiator pod stacją dysków po 2-3 minutach jest okropnie gorący aż sie go dotknąć nie da . Ktoś mi powiedział że to dlatego że radiator nie jest dokładnie przykręcony i ledwo dotyka tego co ma dotykać czy to prawda , co mogło uleć awarii , jak to naprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ten radiator dociska tyle ile trzeba. Jeżeli masz zewnętrzny termometr to sprawdź jaka jest na nim temperatura okolice 70 stopni są normalne. Możesz spróbować wymienić pastę pod cpu i gpu jak już masz konsole rozebraną.

4. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To pomoże ?

Wiem że to no nie jest normalne bo aż cały plastik poczny jest ciepły to jakiś 8 minutach a tak nie było

// Nie pisz post pod postem, edytuj pierwszy i dodawaj kolejne informacje. #ESLORD

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Założyłeś już ok. 10 chyba takich tematów na forum i dostałeś odpowiedź w nich.
    Wymiana pasty termoprzewodzącej / uszczelnienie tunelu / reballing CPU i GPU
    Według mnie nie warto cokolwiek kombinować przy tym falconie, wymień pastę, uszczelnij tunel i sprzedaj go, póki jeszcze jest coś tam wart.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum