1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox po wifi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roni_71, Listopad 7, 2012.

1. roni_71

roni_71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jako nowy użytkownik Xboxa360 rgh mam pytanko odnośnie połączenia go z internetem.Gra w sieci odpada to wiem,ale do czego jeszcze może służyć net w xboxie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Pobieranie wersji demonstracyjnych, aktualizacja dasha, ogladanie na yt

4. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @NiePoTwarzy:
    Taa, na RGH... :hopelessness:

@roni_71:
    Podłączająć się do sieci WiFi, a przynajmniej takiej lokalnej, możesz kopiować dane na dysk konsoli przez SMB/FTP, możesz ściągać aktualizacje do gier (TU) przez FD, ogólnie masz dostęp do funkcji sieciowych FD, teoretycznie możesz również grać przez Internet w gry które mają opcję System-Link, ale to na dłuższą metę jest raczej nie wygodne...

5. Barti90

Barti90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy nie złapie za to bana? narazie łączę się poprzez kabel ale boje się że przez Wifi przypadkowo podłączy sie do XBL... (wiem że w oryginalnym dashu muszę skonfigurować Wifi) :p

Wczytywanie...

Poleć forum