1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX po zmianie Liteon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hatsumoto, Kwiecień 2, 2012.

1. hatsumoto

hatsumoto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, przepraszam jeśli temat sie powtarza, przekopałem forum i net i niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi dlatego próbuje sam zadac to pytanie. Mam konsolę fat z końca 2008r, oryginalnie miał zainstalowany napęd Litka, jednak jakoś rok temu musiałem oddać konsole na wymiane napędu, przy okazji poprosiłem o wgranie lt 1.1. Nie wiem z jakiego powodu przy próbie włożenia nowego napędu Litka i wgraniu flasha pojawiały sie problemy, konsola nie czytała płyt, koleś włożych chyba ze trzy rózne Litki i za każdym razem to samo, udało sie ale dopiero przy napędzie Benq, powiedział że nie wie dlaczego ale Litki u mnie nie chodzą jak trzeba i że wstawi ten, zgodziłem się. Grałem bez problemu dopóki nie pojawiły się gry typu Assasin Creed Brotherhood, po włożeniu płytki zaktualizowało mi dasha do kinect dasha jednak mimo to gra się nie odpaliła, mało tego, przestały chodzić COD Black Ops . W ten weekend wgrali mi LT 3.0, włożyłem fable , COD BO i żadna nadal nie działa, doczytałem gdzies że muszę je jeszcze raz nagrać najlepiej nagrywarką ihas. Nagrywarka zamówiona, będzie u mnie w tym tygodniu ale szperajac po necie pojawiały się różne szczątkowe informacje że konsole które posiadają napęd inny niz ten który był zamonowany oryginalnie będą miały problemy z odpaleniem gier xgd3, inni z koleji pisali że tyczy sie to zamiany z Litka na samsunga, jeszcze inni piszą że wszystko się uruchomi ale nie będzie możliwości wgrania na dysk:) nie wiem która wersja jest prawdziwa, dzwoniłem do kolesia który przerabia konsole, twierdzi że to nie problem i nie zawsze to występuje, powiedział że jak włożę grę z xgd3 to w najgorszym przypadku zablokuje mi się, mogę wtedy zanieść ją do niego i za 30zł załatwi sprawę i sytuacja już sie nie powtórzy. Może ktoś z was miał podobną sytuację albo zna temat o może potwierdzić którąś z tych wersji bo ja nie mam pojęcia :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Bedzie ci dzialac bo benq za litka dzialaja xdg3.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    potwierdzam słowa kolegi, sam zrobilem taką zamiane pare razy i działa okey.

5. hatsumoto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje bardzo za odpowiedź, w takim razie czekam na nagrywarke i zrobię test na GOW 3 :biggrin:

6. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Potwierdzam też tak miałem i było ok.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

7. hatsumoto

Polubienia:
    0