1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox pod dwa telewizory.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DestroTM, Maj 16, 2012.

1. DestroTM

DestroTM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Czy jest możliwość podłączenia dwóch telewizorów/monitorów pod jednego Xboxa tak, abym mógł grać w dwie osoby w gry typu Gears of War 2 z niepodzielonym obrazem (jeden gracz na jednym TV, drugi gracz na drugim)?

Szukałem trochę w internecie (co prawda nie wysiliłem się zbytnio) i znajdowałem tylko informacje o takim podłączeniu, że na jednym i na drugim monitorze będzie ten sam obraz. Tak więc jeżeli Wam nie sprawi trudności znalezienie takich informacji lub czegoś to proszę o nie ostre hejtowanie tylko podesłanie linku do informacji.

Z góry dzięki.

/Tak, znalazłem teraz w propozycjach informację na ten temat. Nie widzę możliwości usunięcia postu, także nieaktualne...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,

Nie pograsz w CO-OP na oddzielnych TV, na dwóch tv uzyskasz ten sam obraz. Ale po co tak kombinować ? nie lepiej sobie stworzyć sieć lokalną i grać na dwóch TV w kampanie/multi z kolegą na drugim TV ?

Stworzenie takiego LANa to chwila moment, możesz użyć chociażby gotowych rozwiązań jak hamachi...

EDIT:

a nie z jednym klockiem to nie takie proste... ale dałoby radę zestramować obraz na inny laptop np albo pc i podłączyć go do TV. W LANie powinna fruwać aż miło bez przycinek..

4. DestroTM

DestroTM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To za dużo kombinowania. Myślałem bardziej o jakimś gotowym sprzęcie, odpowiednim skonfigurowaniu klocka i tyle, ale właśnie znalazłem informacje, że nie da rady.

W każdym bądź razie dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum