1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox podłączany bez hdmi.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sajem, Czerwiec 16, 2010.

1. Sajem

Sajem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów. Zamierzam kupić sobie xboxa. Mam telewizor, który nie zawiera złącza hdmi. Pozostaje więc pytanie: czy opłaca mi się kupować xbox wiedząc, że będę grał na zwykłym kablu i czy nie psuje to przyjemności gry? Czy sami byście kupili wiedząc, że nie będziecie korzystać z hdmi? Czy różnica w jakości jest tak wielka, że może decydować o zakupie konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubakutno

kubakutno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KUTNO
    myślę że będzie to zakup na przyszłość i kiedyś LCD zostanie przez ciebie zakupione a frajda na pewno będzie jeśli nie jesteś fanem tylko dobrej grafiki

4. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Kupiłem Xboxa 360 mimo, że posiadam telewizor kineskopowy. Szczerze powiem, że dla mnie jest to obojętne, czy gram na takim telewizorze, czy hd ready. Dla mnie liczy się przyjemność z gry. Odnośnie twojego pytania różnica jest, ale czy aż tak wielka? Grając w HD jest większa rozdzielczość, a co za tym idzie gry na pierwszy rzut oka wyglądają lepiej, jednak konsola ze względu na swoja ograniczenia wyświetla mniej szczegółów np. bliżej "rysuje" dalszą część mapy. Plusem jest to, że napisy w tv HD ready są wyraźniejsze, czasem muszę podejść do swojego odbiornika, by coś przeczytać, ale nie jest aż tak źle. Sam widzisz, że coś jest za cenę innego. Zawsze pozostaje ci podłączyć konsolę do monitora, kablem np. hdmi-dvi - jeśli się nie mylę. Wtedy obraz będzie lepszy niż na telewizorze. Decyzję musisz i tak podjąć sam. Ja szybko ją podjąłem, lubię grać, a na konsoli jest więcej ciekawych tytułów niż na PC, więc zainwestowałem w Xboxa.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bo grafika jest masakryczna na takim tv nie odczytasz napisów

Wczytywanie...

Poleć forum