1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox - podłączenie do monitora, czy lepiej przez tuner TV?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maccaveli, Wrzesień 19, 2013.

1. Maccaveli

Maccaveli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Kupiłem sobie kilka dni temu Xboxa. Jako, że nie mogę przesiadywać za dużo na telewizorze muszę podłączyć go do monitora. Wiem, że są różne przejściówki na DVI (mam tylko jedno wejście, LG Flatron E2240) ale jest dużo zamieszania z kablami, zmienianie wtyczek jak chcę się przerzucić na komputer itp.

Czy istnieje możliwość podłączenia Xboxa przez kartę telewizyjną/tuner telewizyjny tak, żeby przychwycił obraz w HD i wyświetlał go na ekranie monitora? Ze starszymi kartami to się udało: Przechwytywanie obrazu z Xbox 360 - Poradnik - Gameshot - YouTube Oczywiście nie było to w HD, ale obraz na monitorze był, dźwięk także.

Jeśli dałoby się podłączyć HDMI przez tuner, jaki byście mi polecili.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Tuner HD będzie kosztował kilkaset złotych, więc wątpię żeby to było opłacalne.

Tapnięte z Galaxy Ace

4. Maccaveli

Maccaveli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, kupiłem jakiś kabel na Allegro ale okazał się niezbyt dobry. Miałem jakiś rozmazany obraz a opcjach konfiguracji nie miałem ustawień jakości HD, było za to napisane "Żeby skonfigurować opcje jakości HD użyj kabla Xbox 360 HD AV". A ja myślałem, że właśnie taki miałem. Pewnie jakieś gówno z bazaru mi wysłali. Oryginalny kabel: XB35 VGA GOLD HD AV LCD CRT XBOX 360 PRENIUM CORE (3501255386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wystarczy? Bo jeszcze jest opcja kupna czegoś takiego: XB35 VGA GOLD HD AV LCD CRT XBOX 360 PRENIUM CORE (3501255386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wtedy to chyba nie powinno już w ogóle być problemów. Chyba że mój monitor nie obsługuje rozdzielczości HD z konsoli i się tylko wygłupiam.

Wczytywanie...

Poleć forum