1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox podpiety do monitora - problem z dźwiękiem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kquba, Maj 6, 2010.

1. kquba

kquba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zarejstrowałem sie na forum ponieważ mam problem, przeszukałem forum na temat tego jak podłaczyć xboxa 360 do monitora.
    kupiłem kabel vga i przejsciówke na mini jack o taką PRZEJŚCIÓWKA GNIAZDO JACK 3,5 NA GNIAZDO 2x RCA (1020736065) - Aukcje internetowe Allegro
    podpiąłem chinche od kabla vga do przejściówki z jednej strony i z drugiej strony mini jacka od głośników do kompa który normalnie mam podpietego do subwoofera, głosniki mam 2+1
    odpaliłem konsole obraz śmiga niestety dźwięku brak, wiecie może co moze być nie tak?? co to za przyczyna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Podłącz do tego dźwięk [​IMG] kablem chinche-mini jacka a nie do kabla vga, i zobacz w tedy musi być dźwięk.

4. kquba

kquba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm ale gdzie ja mam podłaczyc to co wkleiłes?? bo jak podłącze kabel vga do xobxa i monitora to juz nie mam gdzie tej twojej przejsciówki podłaczyc.
    ja podłaczyłem wszystko jak na tym filmiku
    YouTube - Xbox 360, monitor i glosniki
    niestety dźwięku brak

5. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    W takim razi zobacz w ustawieniach dźwięku w konsoli i sprawdź przejściówkę czy działa np. na kompie bo zdarza się ze tam diabeł siedzi. Kiedyś miałem taką przejściówkę i nie działała nowa oczywiście była.
    Skoro masz podłączone wszystko dobrze to musi działać chyba że z kablem coś nie tak lub przejściówka walnięta.

6. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jakie masz głosniki?? A pozatym kabel moze jest naderwany luty pękły

7. Asster PL

Asster PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wes powtykaj chincze jeszcze raz albo je czyms przeczysc . U mnie nie dziala czasem jak ich nogami dotkne i nie stykaja zbyt dobrze .

8. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum