1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox pokazuje błąd dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacek660022111991, Maj 6, 2010.

1. jacek660022111991

jacek660022111991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    radzyń podl.
    dysk to WD 160bevs sata 1.5Gbps i wcześniej śmigał.
    xbox 360 pokazuje mi błąd e68? chyba taki jak dobrze pamiętam.
    podłączyłem dysk sata do komputera przez przejściówkę usb na windowsie xp nie został dysk wykryty(choć w menadźerze urządzeń pisze usb device[czyli ze niby jest]).
    tak więc włączyłem pod dosem hddhackr i tu następuje problem który postaram się opisać:
    wydając komende hddhackr-f wyskakują mi odnośniki które mogę zrobić więc;
    jest potem tak:
    "type [D] to pump sectors 16-22, [F] to flash or [R]to restore firmware:"
    po naciśnięciu:
    F wyskakuje na czerwono "READING HDD SECTOR 16 FAILED!"
    D wyskakuje READING HDD SECTORS FAILED!
    R wyskakuje na ekranie FILE UNDO.BIN IS NOT PRESENT (tego pliku na penie nie mam)..
    czynnosc wykonuje na komputrze brata gdyż ja mam stary komputer z ATA(stad poczatkowe podłączenie przez przejsciowke na usb)
    u brata po podlaczeniu dysku pisze ze SATA1 error, press 1 to return.
    Także u niego z podłączonym tym dyskiem gdy chce uruchomić windows xp- resetuje sie system przed zaladowaniem(bluescreen)
    VISTA sie uruchamia lecz również nei widzi dysku.
    co sie stało z dyskiem?:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. jacek660022111991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    radzyń podl.
    jest mi ktoś w stanie pomóc?

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie wiadomo jaką masz tą przejściówkę USB ? pod DOSem tego nie wykrywa
    musiałbyś podpiąć pod SATA na płycie głównej PC lub kontroler SATA na PCI

dysk od Xboxa pod PC jest wykrywany programami Xplorer360 i XPort 360

E68 oznacza uszkodzenie dysku(awarię) może to być spowodowane Bad Sectorami na dysku ,zabrudzeniem zestyków kieszeni dysku lub zbyt dużym poborem prądu
    (jak masz dodatkowe wiatraki lub pendrive podłączone do xboxa to odłącz i sprawdx czy ruszy ?)
    lub uszkodzeniem elektroniki/mechaniki dysku

jak nie zależy ci na danych , to daj emaila wyślę ci undo.bin do takiego dysku i spróbujesz wgrać żeby sprawdzić go pod PC /dane zostaną utracone i pod xboxem przestanie działać !!!/ trzeba będzie go od nowa przerabiać.

5. jacek660022111991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    radzyń podl.
    widze wlasnie ze pod dosem nie wykrywa..
    pod Xplorer360 nie wykrywalo mi go;/ jakis blad wyskakiwal.
    dysk ma miesiac wiec nie mozliwe ze ma bady,zabrudzone styki nie sa z kieszeni bo nie mam kieszeni:) podor pradu- to nie to w moim przypadku bo wiartaki mam na zasilaniu z poza xboxa a pen nie podlaczony. niech dane ida sie... oby tylko dzialal:) maila podam na priv.
    tylko napisz jeszcze go wgrac- restore backup?
    oryginalny .bin da mi jedynie mozliwosc odpalenia go pod kompem- ale to już coś bo będzie można potem sflashowac go pod xboxa od razu:)

Wczytywanie...

Poleć forum