1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox, połączenie z internetem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez .Mjut, Wrzesień 8, 2011.

1. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Cześć. Chciałbym podłączyć swoją konsolę do internetu, jednak mam mały problem. Posiadam router Livebox i laptopa. Jako, że do pokoju nie mam możliwości podłączenia liveboxa to muszę coś wymyślić. W laptopie mam dwie karty sieciowe(lan i wifi). W pokoju mam zasięg bardzo dobry(wifi) więc internet chciałbym udostępnić poprzez drugą karte kablem krosowanym. Męczę się już z tym cały dzień i cały czas jakiś problem. Raz udało mi się połączyć, ale nat był ograniczony. Później znowu klapa.
    W karcie sieciowej(wifi) IP, DNS itp. mam ustawione na automatyczne. W drugiej karcie gdy jest automatycznie nie może pobrać adresu IP, próbowałem z różnymi kombinacjami z internetu ale coś nie wychodzi(xbox pokazuje, że jest komputer podłączony, neta nie wykrywa), nie działa internet w laptopie. Dopiero gdy ustawię na automatyczne to internet działa.
    Połączenie wifi mam udostępnione. Nie wiem co mam zrobić by internet działał na konsoli. Kiedyś to zrobiłem ale rozłączało mnie co kilka minut, teraz chciałbym zrobić to tak, by działało na dobre.
    Internet to wiadomo Neostrada(1mb), Windows XP professional SP3.

Mam nadzieje, że mi pomożecie. ;)

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum