1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Polska odpowiada PlayStation Polska i zaprasza tysiące graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przed godziną 15 informowaliśmy Was o naprawdę ciekawym „powitaniu” Xboksa One przez polski oddział PlayStation. Przedstawiciele Microsoftu nie czekali z odpowiedzą za długo i zapraszają tysiące graczy!

JEDEN zaprasza graczy i w tle prezentuje najlepsze ekskluzywne smakołyki, którymi może pochwalić się sprzęt – niezawodny Tytan, wystrzałowy Sunset, żółta bryczka z Forzy, bohaterowie Ori, legendarny Szef i Ona.. Lara Croft!

Trudno ukryć, że pracownicy PlayStation Polska oraz Microsoft Polska wiedzą jak reagować na zaistniałe sytuacje. Jesteśmy świadkami świetnej „wojny”! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    I dobrze Sony sie bardziej przylozy i skopie dupsko dla MS :) Tak naprawde jako posiadacz maszynki Sony to zycze zeby XOne sie takze dobrze sprzedal. BTW jak ja zazdroszcze posiadaczom owej konsoli Forzy Horizon 2 i nowego Tomb Raidera jako czasowego exa.

1 osoba to lubi.
  4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ciężko większość tych gier nazwać exami.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Dobrze się przyjrzyj. Właśnie na dzień dzisiejszy większość tych gier to exy.

1 osoba to lubi.
  6. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na dzien dzisiejszy wyszedł tylko titanfall i nie jest on exem. Reszta w większości wyjdzie też na pc.

7. geometric77

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Nie muszą wychodzić. Same tytuły należą na wyłączność MS czyli są exami. Tymczasowe czy nie.

8. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie są na wyłączność więc nie są exami. Jedynie horizon.

9. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Są exami Microsoftu, Windows to też przecież ich platforma.
    Wysłano z Nokia Lumia 920

10. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Lol.

1 osoba to lubi.
  11. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co to za exclusiv jak gra wychodzi na więcej niż jedną platforme?

1 osoba to lubi.
  12. geometric77

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Gdzie widzisz tylko horizon? Oprócz Forzy jest Sunset Overdrive oraz Halo MC oraz czasowy Tomb Raider. Wszystko to na XO. Titanfall jest na X36, XO oraz PC. Ori wyjdzie na PC jak i na XO.

13. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Mówimy o ex'ach konsolowych po pierwsze. Po drugie Windows jest platforma MS i to nie ulega chyba wątpliwości.

A po trzecie mnie nie obchodzi PC, które dla mnie jest maszynką do pracy a nie grania.

14. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak samo możnaby powiedzieć że steam jest exclusivem microsoftu. Tak się jednak składa że MS nie ma nic do gadania w kwestii pc więc nie można tak powiedzieć. Mnie natomiast nie obchodzą te pseudo next geny i nie rozumiem jak można bronić tego marketingowego bełkotu. Widać sztuczki MS działają na ciemnogród.

15. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    MS nie ma nic do powiedzenia w kwestii PC? chyba jak masz linuxa albo Maca... kazda oficjalna aplikacja wydawana na Windows musi miec certyfikat od MS... a nas nie obchodza twoje fanaberie i nikt tu nie broni niczego tylko stwierdza fakty, zapraszam do zagrania w Forze albo Halo na twoim PC za gruba kase bo inaczej zadna gra sie nie odpali

1 osoba to lubi.
  16. Cronos

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Steam to całkiem inna bajka a w temacie PC Microsoft ma bardzo dużo do powiedzenia, jak pisał kolega wyżej.
    Nikt nie broni żadnego bełkotu, nie rozumiem do czego pijesz. Co mnie obchodzi czy gra wyjdzie za rok na PC? Dla mnie masochizmem jest grać przykutym do biurka, podobnie jak grać na laptopie - też można, powodzenia.
    GRAMY PO PROSTU NA KONSOLACH i nie jesteśmy zapatrzeni tylko w jedną markę, a te Twoje wywody o exclusive'ach są dobre co najwyżej dla fanboy'ów Sony.

17. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Równie dobrze mogę powiedzieć że dla mnie macochizmem jest granie w XXI wieku w tak mało zaawansowane graficznie gry jak to ma mjejsce na dzisiejszych nextgenach... - co żeś się tak uczepił tych PC, każdy wybiera co mu bardziej pasuje do grania i tyle.
    Ty chyba równie dalece jesteś zacofany technologicznie jak Twoja konsola ONE - bo od dawien dawna do PC można podłączyć np. pada (nawet tego od X360 i jeśli się nie mylę także od ONE) i usiąść sobie wygodnie w miękkim fotelu na przeciw 50" LCD i grać jak na konsoli....
    A jeśli chodzi o granie na laptopie to także ma to swoje plusy - spróbuj np. zabrać swojego ONE w podróż i pograj na nim w w jakieś gry np. w pociągu, pod namiotem lub w innym takim miejscu..., a ktoś kogo nazywasz masochistą posiadającym laptopa właśnie będzie mógł sobie pograć w ulubioną grę zdala od domowego zacisza.

1 osoba to lubi.
  18. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ha ha. Dobre. Czyli teraz z całej tej growej rodzinki zostały dwa exy? Trochę smutne. Tak się składa że mam x360 i forza to gra chyba tylko dla maniaków samochodówek bo jest niezwykle wtórna i nudna (tysiące wyścigów na tych samych kilkunastu trasach...), a halo ? No cóż. Mam 2 części i zagrałem tylko w spartan assault bo jedynie on wyglądał jakoś ciekawie (ale tylko wyglądał bo taki nie jest). Nie jestem fanem żadnej konsoli (bo obie są bardzo słabe) a jedynie faktów.

No to chyba zatrzymałeś się w jakimś technologicznym średniowieczu skoro uważasz że komputer musi być podpięty do monitora. Oświecam - nie, nie musi. Można go podpiąć do TV i uwaga - teraz jadę po bandzie - można do niego podpiąć KONTROLER Z XBOXA. Trochę to śmieszne ale MS jest tak chciwy że nawet własne kontrolery takie jak kinekt czy pad z czasem przestaną być exclusivami xboxa :) Wtedy to już w ogóle nie będzie czym bronić xboxa (czasową wyłącznością kilku gier? Heh) :)

1 osoba to lubi.
  19. Cronos

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    To podłączaj sobie budę do TV jeśli tak Ci wygodnie :) Ja na szczęscie nie muszę tak kombinować. I zdaje się, że to forum o konsolach więc darujcie sobie te porównania do PC i benchmarki...też nie mam słabiego pieca i co z tego? Tak jak mówisz, każdy gra na czym lubi.

20. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podpięcie jednego kabla HDMI do ekranu telewizora jest kombinacja?

/Wysłano z telefonu/

21. Cronos

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nie każdy ma komputer w tym samym pokoju wyobraź sobie. Oczywiście, że do pieca można podłączyć wszystko jeśli komuś się chce.. Mi sie nie chce, mam dosyć komputera w pracy dlatego min.wybieram konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum