Xbox Polska śmieje się z wyglądu PlayStation 4 Pro

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Polski oddział Microsoftu humorystyczną wiadomością postanowił przywitać nową konsolę na rodzimym rynku. Firma przedstawiła grafikę prezentującą japońską wizję Xboksa One S. Kupilibyście taką konsolę?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Xbox Polska i PlayStation Polska prowadzą w portalach społecznościowych bardzo otwartą dyskusję. Pracownicy firm lubią wymieniać się uszczypliwościami i komentować sytuację na rynku.

Dzisiaj z okazji premiery PlayStation 4 Pro, na profilu Xbox Polska pojawiła się zabawna wiadomość. Microsoft przedstawił „potrójnego” Xboksa One S i wspomina, że tak wyglądałby sprzęt, gdyby był projektowany przez kogoś innego… ;)

Dodatkowo wiadomość została upiększona następującymi słowami:

"Czy "najpotężniejsza" to nie wiemy, ale zdecydowanie byłaby największa B|
#XboxOneS #TylkoŻartujemy"
Są to oczywiście żarty pomiędzy oddziałami, ale w naszej redakcji doceniamy bezpośredni, a może nawet agresywny PR. To jak… Kupujecie Xboksa One SSS?



 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Ciekawe ile miejsca by zasilacz zajmował do takiego winboxa... Hah :troll:
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Może i jest duża ale z tego co widziałem na filmach to prezentuje się bardzo ładnie.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Eeeee wyglądał by jak szafka zamiast jak żelazko :hilarious:
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe ile miejsca by zasilacz zajmował do takiego winboxa... Hah :troll:
Tyle co do pstro ttfffu "Pro" bo w S brak zasilacza a szkoda bo to takie fajne i z wiatraczkiem:troll:
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja nie wiem co ludziom tak ten zasilacz przeszkadza. U mnie leży za komodą i nikomu nie przeszkadza.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zależy ile masz konsol ja mam aktualnie 3 i 3 zasilacze zagracające biurko.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zależy ile masz konsol ja mam aktualnie 3 i 3 zasilacze zagracające biurko.
Spójrz na to inaczej, jak dobrze rozłożysz to masz cały pokój ogrzany :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja dziękuję za ogrzewanie u mnie prawie cały rok okno otwarte i kaloryfer wyłączony a jest ciepło bo mam komin za ścianą a do tego chodzą urządzenia elektryczne.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wygląda zaje.scie :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


;D
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zależy ile masz konsol ja mam aktualnie 3 i 3 zasilacze zagracające biurko.
U mnie wszystko jest schowane za komodą, mieszczą się zasilacze z XO i dwóch 360 i nawet kable są elegancko pochowane za meblami i pod dywanem. Wszystko miałem konkretnie rozplanowane więc zmieściłbym jeszcze kilka konsol :D
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No po prostu wygrywy :D Powiem tak, jeżeli byłaby potrójnym XBOX'em ONE S to sądzę że byłaby potworkiem :3
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zachowujecie się jak baby (bez urazy) Wygląd jest tak ważny?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Ha ha :p
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
hehehhe dobree ,ale wlasnie odebralem ps4 pro i wyglada bardzo dobrze choc mogli dac plastik lepszej jakosci :D
 

ninjaninjasss

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zachowujecie się jak baby (bez urazy) Wygląd jest tak ważny?
Pewnie ze jest ważny :) A kupił byś auto które Ci się nie podoba i byś nim musiał jeździć co by Ci nie sprawiało takiej przyjemności jak z takiego auta które Ci się podoba i co oczywiste na Twoja kieszeń. Tak samo byś tez sobie kupił smartfona który Ci się nie podoba ? Wyobrażam sobie że razczej nie i tak też jest z konsolą i wieloma innymi rzeczami :)
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak mi się nie podoba to nie kupuję.

Wysłane z mojego LG-D320
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Pewnie ze jest ważny :) A kupił byś auto które Ci się nie podoba i byś nim musiał jeździć co by Ci nie sprawiało takiej przyjemności jak z takiego auta które Ci się podoba i co oczywiste na Twoja kieszeń. Tak samo byś tez sobie kupił smartfona który Ci się nie podoba ? Wyobrażam sobie że razczej nie i tak też jest z konsolą i wieloma innymi rzeczami :)
wiele osób bardziej ceni sobie funkcjonalność niż wygląd.Najlepszym przykładem jest chociażby multipla, wstrętna ale ludzie kupują.
Dorośniesz to skumasz że lepiej kupić coś co Ci się przyda aniżeli ładnie wygląda, dopóki tatuś i mamusia dają kaskę to sobie możesz marudzić i wybrzydzać na wygląd ale przyjdzie czas że wspomnisz moje słowa :)
 

ninjaninjasss

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wiele osób bardziej ceni sobie funkcjonalność niż wygląd.Najlepszym przykładem jest chociażby multipla, wstrętna ale ludzie kupują.
Dorośniesz to skumasz że lepiej kupić coś co Ci się przyda aniżeli ładnie wygląda, dopóki tatuś i mamusia dają kaskę to sobie możesz marudzić i wybrzydzać na wygląd ale przyjdzie czas że wspomnisz moje słowa :)
Panie chrabonszczu teraz to mnie rozśmieszyłeś hahah :D Jak dorosnę, no super :) Mam człowieku prawie 30 lat żonę i 2 dzieci więc ogarnij trochę z takimi tekstami bo podjeżdża cebulandią :) Ja osobiście kupuje zawsze takie cos co idzie w parze z wygladem i funkcjonalnością :)
 

Do góry Bottom