1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox pomoc.Gra na jednej konsoli na 2 tv!Możliwe ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CrampedSkyPL, Lipiec 7, 2014.

1. CrampedSkyPL

CrampedSkyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko ;p
    Mam pytanie dotyczące konsoli xbox. Czy można podłączyć do konsoli 2 tv (np. złodziejka HDMI ) i grać np. w Minecraft i na jednym tv 2 graczy i na dugim 2 łącznie 4 czyli dopuszczalna liczba graczy w trybie offline. Opcja z powielonym ekranem także sie nada np. na jednym tv 4 graczy i na drugim tv tez czyli wyświetlanie tego samego co na piewszym na 2 tv.

Tak wiem troche namieszane tego ale głównie chodzi mi o wszelką pomoc. ( Wszelkie programy tego typu też sie nadadzą )
    Dzieki wielkie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie da sie tak.

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Możesz zrobić klonowanie obrazu, wtedy będzie ta sama treść na każdym TV, ale nie złodziejką to zrobisz ponieważ sygnał HDMI jest cyfrowy i musi być Cyfrowo powielony, do tego celu musisz użyć HDMI HUBA,

5. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie da się tak, jedynie możesz zrobić taki sam obraz na drugim TV.

Wczytywanie...

Poleć forum