1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ado1, Lipiec 31, 2011.

1. ado1

ado1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema!
    Chciałbym z kopi przejsc na orginały i teraz mam taki problem,mam lt 1.1 napęd benq,konsola nie byla nigdy podłanczana do internetu wiec teraz chciałem jakos przywrocic orginalny naped oczywiscie taki naped byl orginalnie wiec oflaga nie bd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ado1

ado1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bo ludzie mówia ze jak sie przeniose na orginały to i tak moge dostać bana ale ja nie jestem tego pewien wiec sie was pytam,bo oflagowana konsola nie bd wiec

Wczytywanie...

Poleć forum