1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox. Pomoc!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez quanto93, Czerwiec 24, 2012.

1. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam wiele pytań odnośnie Xbox'a. Jestem w tym temacie zielony. Niedługo planuję kupić konsolę Xboxa 360. Moje pytanko brzmi jakiego kupić ? jaką wersje ? dodam ,że nie interesuje mnie gra Multiplayer. W grę wchodzi przeróbka. Jeśli chodzi o Xboxa 360 Slim rok produkcji 2012 to jest możliwość przerobienia go ? Rozumiem,że jak kupię nowy to stracę gwarancję więc albo przeróbka po okresie gwarancji lub jest możliwość przerobienia bez straty gwarancji (bez uszkodzenia plomb gwarancyjnych) ? ... rozumiem, ze jak wychodzi nowe oprogramowanie to musze je aktualizować pod nowe gry ? a co z płytami ? muszę specjalne kupować tzn. pod xboxa czy zwykłe Dvd jak do Peceta starczą ?

Przeszukałem już dużo tematów , ale ani jeden nie dał mi informacji takiej jakiej oczekuje. Tematy były na przełomie 2009/2010/2011 roku.
    Oczekuję konkretnej odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum