1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox popsuty wentylator

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez minek95, Luty 23, 2014.

1. minek95

minek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Padł mi jeden wentylator w konsoli którą mam zamiar sprzedać już ją wystawiłem na allegro. Czy to wpłynie na temperaturę xboxa? Żeby go wymienić muszę rozkręcić całego xboxa wraz z płytą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Wpłynie na temperatury. Usuń aukcje i napraw.

Do wymiany albo wentyl, do tego płyty nie trzeba zdejmować, albo elementy na MB, tu trzeba lutować.

4. minek95

minek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wyjaśnił byś o co chodzi z tym lutowanie elementów na MB?

5. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    mb - płyta główna.. Trzeba zlokalizować ewentualne uszkodzenie i je naprawić poprzez wymiane elementów.

Wczytywanie...

Poleć forum