1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox- poruszyłem nim w trakcie grania i buuum

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rysia96, Październik 5, 2011.

1. rysia96

rysia96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowy Xbox 360 ma nieujawnione funkcje - YouTube

witam zrobiłem to samo co na filmiku tylko niechcący z gra kinect adventures i z tym że ni tak mocno, a konsola mi nie trzeszczała tylko wysko0czył komunikat, ''wyczyść płyte miękką szmatką...'' i teraz czy to mogło mi zepsuć, porysować, uszkodzić laser w konsoli?
    bo jak gtam w gta IV i jade bardzo szybko to wczytuje mi teksture, np przez chwile nie widac trawy, drzew itp. czy to mogło byc przez to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Gta 4 ma to do siebie, że czasami dogrywa tekstury, ale spodziewaj się tego, że coraz częściej będziesz miał komunikat o przetarciu szmatką. Za cholerę nie wolno ruszać konsolą podczas czytania płyty.

4. rysia96

rysia96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli cos z laserem mogło sie stać?

5. snake16

snake16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie masz co robić, tylko trzepać konsolą podczas grania....

6. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Tak laser mógł się uszkodzić i na pewno został obciązony w ten sposób. Xboxa stawiaj w takim miejscu, że nic go nie dotknie. Ja mam na wysokiej półce i nie ma opcji dotknięcia go przypadkowo.

7. rysia96

rysia96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak można sprawdzić czy laser jest 100% sprawny czy nie?

8. kacperex

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nie sprawdzisz. laser może objawiać się z czasem, coraz częsciej nie czyta płyty, każe przecierać itd. Potem siada całkowicie. Na razie graj i unikaj kolizji.

9. rysia96

rysia96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ile może byc % że nic się z laserem nie stało? że tylko płyta na tym ucierpiała (tej gry to mi nie szkoda, kinect adventures nie jest zbyt fajne :))

10. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Malo prawdopodobne ze uszkodziles laser zobacz inne gry to bedziesz wiedzial a to ze gta dogrywa testury to nic nie znaczy bo gta tak ma:)

11. Rogerus

Rogerus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Lasera na % nie sprawdzisz, płytę możesz sprawdzić czy nie jest porysowana. Jeżeli konsola będzie Ci coraz częściej wysypywać błędami o przetarciu szmatką itd... to znaczy że laser powoli siada, czasami pomaga czyszczenie lasera ale nie radziłbym tego robić samemu bo możesz sobie uszkodzić jeszcze bardziej.

12. Jogurcik

Jogurcik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeżeli popchniesz przypadkowo szafkę i ci zleci Xklocek? Zauważ że każde miejsce jest niebezpieczne dla konsolki.

13. rysia96

rysia96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tzw, nie wyskakuje mi komunikat o przetarciu szmatką, wyskakuje mi tylko wtedy jak włączam kinect adventures a płyta od tej gry jest niezle zjechana bo konsola była ruszana w trakcie grania,

edit@ jeżeli jeszcze ktoś zajrzy to przy okazji może mi powiedzieć gdzie znajduje się bank robbery e gta IV, nigdzie nie moge go znaleźć, (to już nie bd nowego tematu zakładał) :D

Dzięki za pomoc :)

14. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A czy jak mam grę zainstalowaną na dysku i w trakcie gry ruszę, to jest niebezpieczeństwo, że płyta się zjedzie?

15. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja miałem tak ze mi naped zaczął trzeszczeć i tez ten komunikat powyzej mialem liteona teraz benq i zajebioza naped miodzio zanim go kupilem to zanim zaczolem grac to na twardego i cicho był więc mozesz sprobowac bo jak jest na twardym to napedu nie uzywa

16. kacperex

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Szafka ów, ma to do siebie, że jest " na stałe" xbox jest od strony ściany. Żeby z mojej szafki mógł spaść, to by musiało przejść trzęsienie ziemi, takie które miało miejsce w Japonii.

Jak nie czyta, to nie powinien jej porysować, acz wszystko jest możliwe.

17. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    a tak na marginesie po jakiego ch a ruszac klocka jak sie gra??bo nie ogarniam:rolleyes:

18. Dr R.I.P

Dr R.I.P Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lubie takie spekulacje, pytania. Na ile procent, a jak ruszysz szafka. Chryste. Ja mam pytanie jak spadnie mi meteoryt albo slonce zwiekszy objetosc pochlaniajac Merkurego i Wenus a temeperatura wzrosnie do 300^C to laser bedzie ok? A w ilu procentach moze sie nie uszkodzic? Malinowy temat. :)

Skoro autor otrzymal odpowiedzi na jakze beznadziejne niejednoznaczne pytania, niech napisze co mu sie uroilo ze robi jakis syf z filmikow na yt? Jestem tego ciekaw :). Stawiam na konczenie gimnazjum i podjarajace opowiesci smarkajacych 15latkow :D

Tapnięte z HTC Desire Z

19. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Jeśli tak zrobiłeś to na przyszłość będziesz wiedział ,że tak nie wolno.

20. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    A może ma młodszego brata. Albo sięgał po coś za konsolą i musiał przesunąć. Albo ktoś szedł i trącił nogą.|
    Ja np. musialem xa wysunac bo kabla od internetu nie starczalo. gralem w fife, dziewczyna szla do kuchni i puknęła w xa. Dalszy cią opowieści jest chyba znany

21. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiło mi się z płytą to samo co na filmiku z tym że ja uderzyłem delikatnie konsole od góry, znalazłem strone na któej regenerują płyty i nie wiem czy z tą da rade, jak myślicie ? Trochę mi szkoda bo nówka fifa 12 a tam jak nie pójdzie to i tak za przesyłki będę musiał zapłacić.

Wczytywanie...

Poleć forum