Xbox porysował płytę

kfp

Świeżak
Świeżak
Witajcie dziś kupiłem xbox360 slima z kinectem i tak radosny czas w kinect adventures nagle przerwał Xbox z wiadomością o brudnej płycie pomyślałem, że przez to że stał pionowo mogło go coś pobrudzić bo w ciągu pół godziny by nic się wielkiego nie stało ale ja patrzę i widzę, że na płycie jest rysa i to całkiem sporo. Próbowałem ją wytrzeć i uruchamiać ale nic i moje pytanie brzmi co mam zrobić w tej sytuacji ! Da się ją jakoś uratować? Czy ma na to wpływ, że xbox stał pionowo? Czy on rysuje płyty !? Proszę o szybką odpowiedź !
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik
Nie rysuję . Też tak miałem z GTA IV przestawiłeś na pewno xboxa z płytą w środku ??
Na allegro są aukcje z regeneracją ok.20 zł za całą usługę . ale nie wiem czy to Ci coś da bo mi nie dało ale nie którym działają
 

Kajtol

Świeżak
Świeżak
Czyli jak gdy płyta jest w środku nie można ruszac Xboxem ??
 

Gripix

Użytkownik
Użytkownik
tak jak wyzej regeneracjia plyty ci pozostaje :p tez tak mialem pewnie zle x'a polozyles ;x
 

Takenishi

Użytkownik
Użytkownik
Nie, nie można ruszać x'a z płytą w środku ;)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie mozna ruszac konsola podczas gdy plyta sie kreci w srodku!

Pozostaje Ci tylko regeneracja. Gorzej jak ktos Ci ta plyte do konca zajedzie, ale wtedy to nic juz z ta plyta nie zrobisz.
 

kfp

Świeżak
Świeżak
Na nacie widziałem odnośnie tych regenracji, że można to łatwo naprawić i to jest "naprawialne" więc mam nadzieję, że jakoś się ułoży bo jeśli nie to 140złw plecy :(
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Tu masz regeneracje płyt to xboxów i innych
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wolno zmieniać pozycji konsoli podczas gdy płyta znajduje się w napędzie (chyba że konsola jest wyłączona) dlaczego ?? A no dlatego że gdy przestawiasz konsolę to płyta przeskakuje z "haczyków" dolnych na górne i podczas tego zahacza no i powstaje rysa, co do naprawy płyty to nie rób tego sam pastą do zębów czy innymi sposobami tylko daj do serwisu i zapłać te 10 zł.
 

kfp

Świeżak
Świeżak
Dobra dzięki za pomoc chyba wszystkiego czego chciałem się dowiedziałem. Mam nadzieję, że nic się wielkiego nie stało i uda mi się uratować płytę .
 

Do góry Bottom