1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox porysował płytę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kfp, Grudzień 17, 2010.

1. kfp

kfp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie dziś kupiłem xbox360 slima z kinectem i tak radosny czas w kinect adventures nagle przerwał Xbox z wiadomością o brudnej płycie pomyślałem, że przez to że stał pionowo mogło go coś pobrudzić bo w ciągu pół godziny by nic się wielkiego nie stało ale ja patrzę i widzę, że na płycie jest rysa i to całkiem sporo. Próbowałem ją wytrzeć i uruchamiać ale nic i moje pytanie brzmi co mam zrobić w tej sytuacji ! Da się ją jakoś uratować? Czy ma na to wpływ, że xbox stał pionowo? Czy on rysuje płyty !? Proszę o szybką odpowiedź !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Nie rysuję . Też tak miałem z GTA IV przestawiłeś na pewno xboxa z płytą w środku ??
    Na allegro są aukcje z regeneracją ok.20 zł za całą usługę . ale nie wiem czy to Ci coś da bo mi nie dało ale nie którym działają

4. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak gdy płyta jest w środku nie można ruszac Xboxem ??

5. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak jak wyzej regeneracjia plyty ci pozostaje :p tez tak mialem pewnie zle x'a polozyles ;x

6. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Nie, nie można ruszać x'a z płytą w środku ;)

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie mozna ruszac konsola podczas gdy plyta sie kreci w srodku!

Pozostaje Ci tylko regeneracja. Gorzej jak ktos Ci ta plyte do konca zajedzie, ale wtedy to nic juz z ta plyta nie zrobisz.

8. kfp

kfp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na nacie widziałem odnośnie tych regenracji, że można to łatwo naprawić i to jest "naprawialne" więc mam nadzieję, że jakoś się ułoży bo jeśli nie to 140złw plecy :(

9. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
  10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie wolno zmieniać pozycji konsoli podczas gdy płyta znajduje się w napędzie (chyba że konsola jest wyłączona) dlaczego ?? A no dlatego że gdy przestawiasz konsolę to płyta przeskakuje z "haczyków" dolnych na górne i podczas tego zahacza no i powstaje rysa, co do naprawy płyty to nie rób tego sam pastą do zębów czy innymi sposobami tylko daj do serwisu i zapłać te 10 zł.

11. kfp

kfp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra dzięki za pomoc chyba wszystkiego czego chciałem się dowiedziałem. Mam nadzieję, że nic się wielkiego nie stało i uda mi się uratować płytę .

Wczytywanie...

Poleć forum