1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox - Prąd USA a PL...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DarkPowered, Sierpień 8, 2011.

1. DarkPowered

DarkPowered Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapewne ten temat był nie raz poruszany ,lecz nie znalazłem na odstatnich 4 stronach nic o tym a potrzebuje odpowiedzi.

Mili państwo posiadam konsole z 2002roku... własnie dziś otrzymałem ją ze Stanów Zjednoczonych... jak pewnie wiecie jest tam inne natężenie prądu...

Oczywiście kupiłem przejściówkę , lecz nie jest to żaden transformator (prostownik) lecz zwykła przejścióweczka za 6złotych... Podłaczyłem konsole i nic... zero reakcji... rozmawiałem z osobą od której dostałem konsole. Powiedziała ,że w Stanach normalnie działała... hmmm... z tego co wiem taka konsola nie powinna mieć problemu z odpaleniem na europejskim prądzie...

Chciałbym się dokładnie dowiedzieć czy:

1. Konsola posiada jakiś bezpiecznik przed zbyt wysokim nateżeniem prądu?
    2. Czy możliwe jest , że konsola przez zawysokie napięcie mogła się już spalić?
    3. Czy potrzebny będzie transformator , jak tak to jaki?
    4. Jeżeli konsola jest uszkodzana... co będzie trzeba wymienić , najprawdopodobniej?
    5.Czy można oddać konsolę do naprawy, reparacji ?

Dziękuje za odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trox

Trox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    RapDOM
    Konsola z 2002 :eek: lepiej kup sobie nową , bo jesli jest z nią cos nie tak szkoda pakowac kase.

4. fifian

fifian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hm.. nie chcę nikogo oczerniać ale wygląda na to, że osoba ta przysłała mi niedziałającą konsole. Jeśli dobrze znasz tą osobę prywatnie to możesz wykluczyć tą możliwość. Uważam tak dlatego, że kupiłem w tamtym miesiącu konsole które miała mieć RROD, okazało się, że nie ma RROD, po wciśnięciu power zero reakcji. Trup. Okazało się, że konsola to zwykły szmelc a ja zapłaciłem spore pieniądze za coś co nie nadawało się do niczego. W tym przypadku nie było mowy o naprawie.

Edit: Właśnie skapowałem, że mowa tu o pierwszym Xboxie.:eek:

5. Kacpers

Kacpers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Zasilacz powinien być na napięcie od 110V do 230V wiec powinno wszystko działać (sprawdź na naklejce na zasilaczu).

6. DarkPowered

DarkPowered Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak na zasilaczu jest 110-120V , na elektronice i elektryce prawie w ogole sie nie znam ...

7. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    jeżeli podłączyłeś ją do prądu przez tą przejściówkę (za 6zł) to masz już po konsoli względnie zasilaczu ;)

8. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem jak jest z xboxami 1 ale chyba wystarczy kupić europejski zasilacz, i powinno działać.

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mój kabel zasilający starego Xboxa jest kabelkiem od starej maszynki elektrycznej do golenia - i konsola działa bez zasilaczy, sratów pierdatów już kilka lat bez problemu

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W USA jest 110V a u nasz 230V więc jak konsola miała Ci się włączyć :) Wymień zasilacz na europejski albo kup transformator :)

Wczytywanie...

Poleć forum