1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Premium 60 GB Jasper + Ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DF Apache, Listopad 13, 2009.

1. DF Apache

DF Apache Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    Sprzedam Xboxa Premium z dyskiem 60GB który został dziś zbanowany, konsolka została kupiona 22 Czerwca, data produkcji na konsoli to 13.03.2009 napęd Liteon, wgrane Ixterme 1.6 do tego oczywiście pudełko kable wszystko zapakowane oryginalnie w foliach (Instrukcje inne zawartości nie były otwierane i używane prze zemnie jedynie pad i sama konsola) dodaje do zestawu 1 bez przewodowe pad jeden używany drugi prawie jak nowy oryginalne MW2, COD4 i masę innych dodatków w postaci wiadomej.

Cena jaka by mnie interesowało to 550zł wydaje mi się że nie jest zbyt wysoka ale jestem otwarty na wszystkie propozycje.

NIE SPRZEDAJE NIC OSOBNO TYLKO ZESTAW!

2. Lotnik421 Xbox One

3. drwalu1

drwalu1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hasie
    Prosze o kontakt w sprawie sprzedazy.Jestem zainteresowany.gi

gg:4971001

lub telefon 798753787

4. szprucho

szprucho Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Jeżeli nie dogadałeś się kolegą drwalu1 to proszę o kontakt na gg 6347484. Również jestem zainteresowany.

5. DF Apache

DF Apache Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    Niestety przed chwilom dokonałem zamiany na PS3 Fat więc temat można usunąć.

Wczytywanie...

Poleć forum