1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox premium falcon-warto ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tadziu1993, Listopad 11, 2010.

1. tadziu1993

tadziu1993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od dawna poszukuje konsoli ale niestety mam tylko 500zl i ani grosza wiecej. Dzisiaj znalazlem Xa premium ale niestety falcon i tu moje pytanie czy oplaca sie jeszcze kupowac z falcony ? moge powiedziec ze rok temu byla ona na gwarancji i cos tam wymienili (naped i chlodzenie chyba) prosze o porade

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Jeśli konsola była już naprawiana odpuść sobie. Ja 2 tygodnie temu za 570 zł kupiłem Jaspera. Dozbieraj te 100 zł i nie będziesz się martwił czy konsola nie zdechnie. Lepiej wydać raz więcej niż co chwile dokładać do sprzętu.

4. tadziu1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ona kosztuje 420zl, nieprzerobiona, 2 pady itp i ma jeszcze rok gwarancje. Nawet jezeli ma gwarancje to i tak nie warto ?

5. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Pewnie że warto ! Ja bym brał bo cena jest dobra . Sam od ponad roku gram na konsoli w wersji Falcon i nigdy się nawet nie zawiesiła .

6. valentine28

valentine28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam falcona od 3,5 lat i dopiero teraz mam problemy tak wiec polecam ;d

7. tadziu1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a moze ktos jeszcze sie wypowiedziec bo ja nie jestem jakims fachowcem od xboxow dlatego tutaj pisze.

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Na falconie pograsz, ale nowe xboxy sa w takiej cenie ze lepiej kupic nowke. Jakby nie patrzec masz 2-3 lata spokoju bez martwienia sie o usterki. Jezeli juz naprawde nie mozesz/nie chcesz zbierac kasy dluzej to kupuj falcona.

9. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja posiadam Falcona od 2 lat, i wszyscy którzy piszą że te wersje się psują i są do kitu to albo trzymają konsole zamkniętą w szafce, lub po prostu nigdy jej nie mieli. Moja stoi obok TV na komodzie, ma dostęp do powietrza i jeszcze NIGDY mi się nawet nie zwiesiła (no może raz, ale była to wina płyty), nie mówiąc już o jakimś błędzie, czy rrodzie :). Oczywiście że kupowanie Falconów za 500zł mija się z celem, lecz jeżeli konsola miałaby kosztować 400zł można śmiało zainwestować.

10. Wolf91

Wolf91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    śmiało, sam tak zrobiłem:) nie narzekam:)

11. vRoyalPL

vRoyalPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też posiadam Falcona mam go rok i działa jak należy żadnych problemów z nim nie mam. Więc polecam :D

12. voytas

voytas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    ja też mam falcona, kupiony na allegro za 300zł bez dysku i padów ale z LT. Po kilku nockach na allegro mam zestaw z 2 padami i dyskiem 120GB za łączną kwotę 450zł.
    Twoja oferta jest bardzo dobra. Bierz go bo ma gwarancje na której może jeszcze zarobisz ;)

13. mulerek

mulerek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nysa
    Ja bym brał bez zastanowienia! W razie czego jest gwarancja i gdy się popsuje, to dostaniesz nową konsolę od MS. Ja mam również falcona. Wyrwałem go za 400 zł jakieś pół roku temu. Przerobiony, wtedy z jednym padem (teraz mam już dwa). Więc jednym słowem polecam!

Wczytywanie...

Poleć forum