1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox premium ROD -70zl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lunarred2, Listopad 10, 2009.

1. lunarred2

lunarred2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lodzkie
    witam.

Dzis kuzyn poprosil mnie o wyrzucenie ogloszenia z jego konsola ktora zlapala ROD-a.

Lecimy ze szczegółami.

konsola w wersji premium z roku 2005(a przynajmniej tak widnieje na naklejce)
    Konsola smigała ślicznie az do stycznia potem wywalila ROD-a.
    Byla w serwisie w lodzi i az szok działała az do tej niedzieli.

Obudowa konsoli trochę zdewastowana ( oznaki malowania , troche podrapana, ale slady otwierania raczej ledwo widoczne).
    W przednim panelu brak zaślepki na usb.
    W środku założony jak sie okazało x-clamp na śruby, poza tym wygląda o.k
    Napęd hitachi 78 przerobiony 1,51 (łykał wszystkie plyty nawet jakies cudaczne frogi), napęd sie nie zacina nie buczy ,ogólnie do samego końca śmigał.
    Brak tych 3 śrubek przy module uruchamiającym ( dlaczego nie mam pojęcia).
    Konsola raczej niezbanowana. kuzyn nie ma neta a wszystkie aktualizacje jakie były robione byly u mnie i nie byla grana przez xbl.

O golnie w sumie cena dotyczy samego napędu a cala reszta jest gratis, Mnie sie z tym walczyć nie chce a kuzynowi załatwiłem nowego elita za fajna kaskę.

Moze komuś przy sie jako dawca organów lub coś- z reszta dla samego napedu ,modułu uruchamiania i paru podzespołów warto.
    Nawet jako narzędzie ćwiczebne do wyciągania klucza a plyty.

moje gg4520979.

Allegro wchodzi w gre ale wolałbym przy takiej sumie jednak paczke pobraniowa.
    Jak ktos chce moze sprawdzic mnie na forum i na allegro nic lunarred.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lunarred2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lodzkie
    sprzedaje sama konsole bez okablowania.

4. lunarred2