1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox premium - usterka z procesorem graficznym

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Klitschko, Czerwiec 3, 2013.

1. Klitschko

Klitschko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam xboxa 360 premium i... szczerze powiedziawszy nie jestem z niego zadowolony choć trochę. Jakiś miesiąc temu oddałem go do reklamacji z powodu braku obrazu. Zaczęło się od tego, że na ekranie kolory tak jakby traciły jakość. Przypominało mi to sytuację, jak gdyby na naszym PC ktoś majstrował w ustawieniach obrazu i z 32-bitów przełączył na 16 kolorów, a potem odpalił grę... usterka wyszła w trakcie gry - było wszystko ok, a w pewnym momencie czułem się jakbym odpalił grę na telefonie. Następnego dnia w ogóle nie było żadnego obrazu. Sprawdzałem kable, ale to nic nie dało. Oddałem do reklamacji. Zdiagnozowali, że to procesor graficzny. Wymienili go, oddali, xbox pochodził dobrze może z tydzień. I znów to samo... do reklamacji go nie oddam, bo już jej nie mam.

Czy opłaca się to robić, po raz drugi i być może nie ostatni? Ktoś się orientuje ile za taką usługę jak wymiana procesora graficznego trzeba zapłacić? Co może powodować taką usterkę? Zastanawiam się nad sprzedażą tego xboxa, wiem, że stracę na nim 3/4, bo za uszkodzonego ludzie nie chcą płacić...

Proszę o Wasze rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    A jaka plyta glowna i data produkcji. Wedlug mnie sa daruj naprawy tego bo to samo bedzie. Sa rrod ktorych sie nie naprawiac lub serwis lipny.

Wczytywanie...

Poleć forum