1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox premium

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marko93, Sierpień 9, 2010.

1. Marko93

Marko93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i na początku chce się przywitać.
    Jestem w Szkocji i mam zamiar za trzy dni kupić xboxa premium 20gb. Nie wiem czy Premium występuje w wersji Jasper i czy ta konsola jest z jasperem czy falconem. I teraz rodzi się pytanie. Do sprzedania jest w GameStation używany Xbox premium 20gb za 90 funtów. I czy będzie to Falcon czy Jasper. Jeżeli Falcon to kupić? Mam zamiar go przerobić proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nekrofita

nekrofita Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    90 funtow to kupa kasy za używanego wiem bo kupowalem X'a jak bylem w angli i tez w gamestation szukałem i w game ale tam jest drogo. Radził bym na angielskim ebay'u sprawdzić zdarzają się super oferty. Ja kupiłem na allegro ale plułem sobie w brodę bo na ebay'u patrzyłem na tańsze i lepsze oferty np. Elite 120 gb nowy 85 funtow :/ no ale i tak jestem szczęśliwy teraz ze posiadam Premium 60 gb :D :wub:

4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    premium nie ma na rynku od dłuższego czasu, szczególnie 20GB. Po ich wycofaniu była seria Premium z 60GB dyskiem. A potem je wycofano. Jak szukasz to kupuj jaspera w wersji elite lub kup sobie arcade elite slim z dyskiem 4GB jeżeli na dysku Ci nie zależy tak bardzo. Lepiej trochę dołozyć i mieć już konkretny sprzęt.

5. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Jeżeli chcesz przerobić to tylko starszą wersję, Slima nie przerobisz na dzień dzisiejszy.
    Poszukaj sobie Arcade chyba że interesuje Cię dysk no to Elite.

6. Marko93

Marko93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A takie pytanko mam. Czy Xbox 360 arcade z pamięcią 256mb to jest jasper ? Bo zauważyłem na półce Pudełko z napisem Xbox 360 Arcade/Core 256mb i niewiem czy to jest jasper czy nie ?

7. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Jeżeli pamięć wbudowana to Jasper, a jeśli jest to wpinana karta pamięci to będzie stary Core jak mówisz że nawet pisze Core.
    Szukaj coś po datach produkcji od 2008 października była Jasper robiony.

8. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Ten premium to falcon

Wczytywanie...

Poleć forum