1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Preview problem z EA Access

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez feniks06, Lipiec 2, 2016.

1. feniks06

feniks06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ludziki moje drogie,

Jestem w programie Preview. Kilka dniu temu wywalało mi FIFA 16 z tym błędem:
    0xc03f6508

Jak błąd nie występował to gra po ekranie startowym wchodziła na czarny ekran i nic się nie działo. Za poradą forum EA, grę wykasowałem i zainstalowałem na nowo. Od tamtej pory mam komunikat, że gra zostanie za chwilę uruchomiona po czym się crashuje. Żeby było śmieszniej od tej pory żadna gra, którą zainstalowałem nie uruchamia się. Dzieje się dokładnie to samo. Nieważne czy gra jest z EA Access czy nie.

Miał ktoś z was ten problem? Jakieś rady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miałem podobnie kiedy grę zainstalowaną miałem na zewnętrznym dysku. Po re-installu na dysk z konsoli problem zniknął. Jak jest u Ciebie ?

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A próbowałeś usunąć swój profil z konsoli i za chwilę dodać go na nowo? Ewentualnie włącz konsolę przytrzym przycisk power na konsoli przez 10sek i sprawdź po ponownym uruchomieniu czy dalej masz te same cyrki :)

Wczytywanie...

Poleć forum