1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox problem techniczny?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez geebart, Grudzień 18, 2011.

1. geebart

geebart Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, już wczesniej pisałem o tym problemie ale mam nowe wiadomości, gram praktycznie tylko w jedną gre gdyż nie mam na nic wiecej czasu, gram sobie caałym rokiem w fife 12, ostatnio pojawił się problem tego typu że wieszało mi się podczas wczytywania savea, kilka, kilkanaście razy jest ok a nastepnie zawiecha i cały save do kibla, ktoś podpowiedział że może być płyta porysowana lub uszkodzona więc kupiłem sobie kolejną fife:), zrobiłem format pamięći, troche pograłem i znowu to samo..... rodzą się w takim razie pyania-

uszkodzona pamięć czy napęd?
    a może jakiś update czy patch do fify należy ściągnąć?
    a może kupić pamięć zewnętrzną do xboxa i tam zapisywac? czy da się zapisywać na pamieci zewnętrznej stan gry? bo w komputroniku mi powiedzieli że się nie da.....
    co robić ludzie, myslałem ze jak sobie kupie xa to bedzie problem z głowy i bede mógł sobie spokojnie rypać w moją ulubioną gre a tu lipa....

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNer

RuNNer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Na pendrive mozna zapisywac.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

Wczytywanie...