1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox - problem z dźwiękiem/szumem w dashboardzie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marusiek91, Wrzesień 6, 2012.

1. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam serdecznie

Mam taki problem. Otóż jak wejdę w SYSTEM -> USTAWIENIA KONSOLI -> DŹWIĘK i potem włączę opcję "DŹWIĘK PRZY ZBIERANIU KLASYFIKACJI" to mam taki dziwny szum w głośnikach jakby skrzeczenie/skrzypienie. Trzeba podgłosnic TV żeby dobrze to usłyszeć. Jak wyłączę tą opcje to wszystko wraca do normy, jak ją z powrotem włączę to znowu ten dziwny szum.

Warto dodać ze tak mi się dzieje jak jestem zalogowany na moim profilu z dostępem do xbox live.

Czy ktoś zaobserwował podobną sytuacje?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    nikt nie pomoże?