1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX - Problem z tacką napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Quake96, Luty 19, 2014.

1. Quake96

Quake96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam was jeszcze raz :p

Dzisiaj zabrałem się za naprawę nie wysuwającej się tacki napędu w moim XBOXie. Tzn. wysuwała się tylko z płytą w środku. Bez niej musiałem "puknąć" w konsolę nad napędem, bo inaczej się nie otwierał. Czytałem, że to problem tej gumki pod tacką, więc zdjąłem ją, wymyłem w bieżącej wodzie i założyłem ponownie. Pomogło jak ręką odjął, ale tylko na jakiś czas. Jakoś po ok. godzinie problem powrócił, więc ponowiłem czyszczenie, tym razem czyszcząc też te kółka na których się gumka obraca. Jednakże problem znów wrócił -,- Teraz zrobiłem to już trzeci raz i pewnie i tak za jakiś czas znów problem wróci, więc zwracam się z prośbą o pomoc do was. Macie jakieś skuteczne sposoby na to? Czy wymiana gumki coś da? Bo być może znalazłby się stary CD-ROM z którego mógłbym ją pobrać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupić sobie nową gumkę do napędu są na allegro.

4. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na allegro znajduję tylko gumki do x360, a nie wiem czy są tej samej dlugości.

Dodam dla ścisłości, że mowa tutaj nie o x360, tylko o starym czarnym Xpudle :)

5. PawelBystry2

PawelBystry2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wyczyść nie tylko jedną gumkę, ale powietrzem wydmuchaj kurz z napędu

6. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale co tu do tego ma reszta napędu? Gumkę jak i te dwa kółka na których się obraca już wyczyściłem i to nie tylko powietrzem, ale i środkiem do czyszczenia elektroniki, którym spryskałem wacik.

7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Taka gumkę załatwisz z allegro lub od serwisantów z tego forum. Groszowa sprawa.

Wczytywanie...

Poleć forum