1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez holek23, Grudzień 22, 2012.

1. holek23

holek23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jest tu nowy, ale może od razu do rzeczy.
    3 dni temu kupiłem swoją pierwszą console w życiu także jestem kompletnie nieogarnięty w jakichś sprawach technicznych. Długo wybierałem między xboxem a ps'em i zdecydowałem sie w końcu na tego pierwszego głównie z powodu takiego, że znajomi posiadają raczej tą console i będę miał pewne zaplecze z gierami po przeróbce.
    Więc wybrałem sie do sklepu, kupiłem zestaw 4gb + kinect + jakieś daremne 2 kinectowe gry adventures za 1149zł. Chciałem coś z lepszą grą bądź dyskiem no, ale wolałem kupić coś tańszego wiedząc, że jak przerobie to już o gry martwić sie nie będę musiał.
    Jakież było moje zdziwienie gdy pojechałem do sklepu i dowiedziałem sie, że niekoniecznie będzie można moją console przerobić, gdyż jest nowa i z najnowszym oprogramowaniem, a jakieś jeszcze były większe zdziwienie gdy babeczka powiedziała mi, że wraz z 1 uruchomieniem zostaje robion aktualizacja na tą console, która całkowicie wyklucza jej przerobienie, bo na ten czas nie ma odpowiedniego sprzętu ku temu.
    To jaka łacina mi sie uruchomiła- pozostawie dla siebie, ale do Was mam pytanie:
    - czy cokolwiek można tym zrobić? Nie wiem- usunąć tą aktualizacje czy zrobić tak by dało rade przerobić. Czy faktycznie zostaje mi kupienie fify 2013 za 170zł ;)

Jeśli jakiś błąd techniczny popełniłem typu w złym miejscu temat czy coś to sory :)
    Licze na jakieś info
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: xbox problem

Hehe, w sklepach są naprawdę świetnie zorientowani :p

Tak na serio - jesli nie podlaczales konsoli do internetu to na bank nie masz oprogramowania za wysokiego do wykonania przeróbki. Pozostaje pytanie jaka jest data produkcji? Wtedy Ci powiem co możesz z nią zrobić.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. holek23

holek23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tak- na konsoli pisze 23.08.2012 więc chyba w sumie sam sobie odpowiedziałem na pytanie czy da rade coś z tym zrobić...;)

A co do podłączenia konsoli do netu.... to wiesz...;) generalnie człowiek, który kupuje jakiś sprzęt i powiedzmy sobie szczerze- nie taki tani, to po przyjeździe do domu stara sie go poznać dogłębnie...;D
    Więc na pytanie czy go podłączałem do netu już masz odpowiedź...;)

Nic to mimo wszystko czekam na jakąś odpowiedź, a póki co jade se kupić UFC oryginalne żeby przynajmniej jedną gre mieć na święta LOL :)
    Nie mam siły sie już wk****iać ;)
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum