1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox prosto po naprawie się tnie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gitarowy2, Grudzień 8, 2011.

1. gitarowy2

gitarowy2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, sprawa wygląda następująco tydzień temu odebrałem z serwisu xbox ( miał Rrod 0102 ) Naprawa kosztowała mnie 150 zł i od 3 dni konsola mi się zacina... Czyli gram sobie w dragon age i po godzinie grania konsola się zawiesza, że nic nie da się zrobić jedynie go wyłączyć. Jak pierwszy raz mi się tak zaciął to go zresetowałem i znowu ładnie działał i po kolejnej godzinie grania znów się zaciął tylko, że tym razem po ponownym uruchomieniu pokazało mi kolejnego Rroda ( jak to zobaczyłem to aż miałem ochotę wyrzucić konsole przez okno ) Ale wyłączyłem i odłączyłem go na jeden dzień i znów chodzi tylko znów to tak wygląda, że po godzinie się tnie i rrod ( i znów reset i znów wszystko gra ) Więc nie wiem co z nim zrobić czy oddać go znowu do serwisu czy jak ? Do najbliższego serwisu mam 50 km więc nie mam za bardzo czasu by tak podróżować. Czy to wina konsoli, że znów się popsuła czy mam opier***lić tych którzy mi ją naprawiali ? Z góry wam dziękuje i przepraszam, że tak się denerwuje ale nie po to miesiąc sprzątałem chatę i prosiłem matkę by sobie 3 dni pograć... ( konsola przerobiona ale gierki oryginalne i gram z dysku ak by co )

2. Lotnik421 Xbox One

3. ///

/// Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1wszy błąd naprawianie roda
    2gi zła naprawa

Podsumowując: konsola źle naprawiona. 150 niestety stracone. Przykro mi. Pozdrawiam ///

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    normalne ze znow padla, tak wyglada naprawa xboxw heg

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

5. gitarowy2

gitarowy2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale to jest najlepsze, że konsola działa ale już mi chyba 8 raz wywaliło rroda...

6. ///

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ona nie działa. Ona poddryguje w stanie agonii.

7. exmorf

exmorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niezły serwis nie ma co, pewnie opalarka poszła w ruch, już nic z tego nie będzie, jedna też u mnie leży w szafie źle wykonany reballing i konsola na śmietnik, czeka cie nowy zakup :)
    jeśli chcesz to ci wyśle na PW namiary na dobrego fachowca..

8. ///

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @UP musztarda po obiedzie :)

9. szenkx

szenkx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zła naprawa. Jeżeli dają gwarancję zanieś konsole ponownie.

10. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    ja już pogrzebałem dwie konsole po naprawach roda... obecnie jasper i smiga mi bez oporów:) niestety rod daje **** do tego ktoś ci s*******ił naprawe i niestety w obecnym stanie nie pozostaje ci nic innego jak ja wydupić za okno

Wczytywanie...

Poleć forum