1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox przerobiony.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maxi178PL, Sierpień 5, 2012.

1. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Witam, jestem tutaj nowy, pisze z prośbą o pomoc, znalazlem aukcje na allegro, licytacja Xbox 360 20 GB premium 2 pady HDMI i gry, jest przerobiony, mam takie pytanie, oplaca sie go kupić, jezeli wylicytuje go tak za 250 zl, nie ma sensu kupywac nowy jak tylko chce do gier przerobionych, pograc po pare godzinek tygodniowo i to tyle, nie chce wydfawać z 600 zl na nowego, po prostu tylko do wlaczenia na pare minut dziennie i tyle ;D
    WITAM ! MAM DZIŚ DO ZAOFEROWANIA KONSOLE XBOX 360 PREMIUN W WERSJI po przeróbce Z HDMI. Z GRAMI STAN KONSOLI JEST IDEALNY ! UZYWANA BYLA BARDZO MALO ! ZAKUPIONA W LIPCU 2010 ! ROK PRODUKCJI TO 2009-08-25. KONSOLA POSIADA NAPED LI-TEON I JEST PRZEROBIONA NAJNOWSZYM LT+ (DZIEKI CZEMU CZYTA NAJNOWSZE KOPIE ZAPASOWE GIER) KONSOLA NIE PODLACZANA DO INTERNETU PO PRZEROBCE ! POSIADA PLOMBY ! DO ZESTAWU NA ZYCZENIE MOGE DORZUCIC KOPIE ZAPASOWE 15 NAJNOWSZYCH GIER ! SPIS GIER MOGE WYSLAC NA EMAIL ! W SKLAD ZESTAWU WCHODZI : KONSOLA XBOX Premium 20GB DYSK TWARDY 2X PAD BEZPRZEWODOWY biały (1-STAN IDEALNY, 2-BARDZO DOBRY) SLUCHAWKI HEADSET ZASILACZ PUDELKO INSTRUKCJE PARAGON KABEL EURO i Hdmi DODATKOWO MOGE DORZUCIC KOPIE ZAPASOWE 15 GIER KONSOLA BARDZO ZADBANA, NIGDY NIE MIALEM Z NIA PROBLEMU, ZADNEGO ZAWIESZENIA, GRALEM W NIA BARDZO SPORADYCZNIE. GODZINKE, DWIE TYGODNIOWO CZASEM RZADZIEJ. PRZED PRZEROBKA BYLA PODLACZANA DO INTERNETU I WSZYSTKO DZIALA BEZ ZARZUTU ! ZESTAW GODNY POLECENIA
    A tutaj zdjecia tej konsoli, troche nie wyrazne.
    I mam pytanie, czy to jest jasper, bo nie chce kupywaćfalcona czy jak to sie nazywa, zeby nie miec problemow rrod, pytalem sie go wczoraj, ale jeszcze nie odpisal, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Masz na forum jak rozroznic jaka to konsola.

Zatapalkowane z Neo V

4. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Gdzie dokładnie, tak jak pisałem jestem nowy na forum, szukam, szukam i nie moge znalesc, bede wdzieczny jezeli dasz link :)

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Super, dzięki wielkie, tylko jeden problem, bo tylko są te dwa zdjecie, a chyba nie da sie przez nie rozpatrzyć czy to jasper, jedynie to chyba musze czekać na jego odpowiedz, ale czy warto kupić, jeżeli to będzie jasper? :)

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    oplacalo by sie ale za tyle nie wylicytujesz napewno:stung:

8. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    No nie wiem, ostatnio gość licytowal w piatek, a odslon jest tylko 100 :p 3 dni do końca, może uda mi sie zgarnac, zalicytuje za 3 dni, jak nie to poszukam innego

9. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    wszyscy licytuja na ostatnia chwile

10. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    heheh 250 zł dobre, obstawiam, że licytacja zakończy się gdzieś na 500 zł.

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  12. koniecznymail

koniecznymail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    A aukcja zakończyła się na 550zł. Nie ma co się napalać, że kupimy sprzęt za grosze, zawsze licytują, dlatego jak coś sprzedajemy warto czekać do ostatniego dnia.

13. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Temat mozna zamknac :p Kupilem w czwartek jaspera ;p

Wczytywanie...

Poleć forum