1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lakier159, Styczeń 6, 2012.

1. lakier159

lakier159 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie chciałbym przywrócić Xbox do normalnego stanu żeby móc korzystać z LIVE. Xbox nie był podłączany ani razu do internetu, dodam też że musiałem wgrać aktualizacje na płycie żeby móc grać w fife 12, nhl 12, działają mi też gry oryginalne między innymi Halo odest3, Forza3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jojo_sct

jojo_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I jakie jest pytanie?
    Może bez problemu wrócić do orginalnego FW podaj tylko jaka masz wersje konsoli i jaki napęd.

4. lakier159

lakier159 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A da się jakoś sprawdzić te dane, czy jeśli podłącze go do internetu zostanie zbanowany?

5. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każda zmiana firmware w napędzie grozi banem. Nie ważne czy grasz na oryginalnych czy piratach. Może to być miesiąc a może dwa lata. Ja smigam już dwa lata co oznacza, że mam duże szczęście.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

6. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nawet jeśli powrócisz do oryginalnego fw to masz szansę dostać bana.

7. pawiano

pawiano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli nie podłączał do XBL i nie używał prądu z konsoli do flashu? Wydaje mi się, że nie. Wrócić do oryginalnego FW zawsze można. Pobierasz paczkę z FW i podmieniasz klucz napędu ze swojego, flas***esz i gotowe...

8. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Szanse sa marne, ale zawsze sa:p co nie zmienia faktu że od ponad 2 lat banów nie widać:p
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum