Xbox przestał czytać płyty. Pomocy !

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
Cześć kupiłem przerobionego xbox'a 360 z L.T 3.0 W pierwszym dniu każda gra działała jaką mi dał. A następnego dnia nie działało 7 gier przerobionych gta 5 czasami się wczyta ale zawsze działa fifa 12 oryginał. Jak włożę płytę do napędu to stuknie raz a po chwili dwa razy i tak dziwnie głośno kręci płytą a gry się nie wczytują :( W poniedziałek mam zamiar oddać konsolę do serwisu. Proszę o pomoc. !
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na jakich płytach gry nagrane i czym?

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46.
 

Vixen

Świeżak
Świeżak
Jeśli oddasz do serwisu MS to Ci konsolke zbanują. Jeśli oryginalne gry działają to jest to wina płytek na których jest nagrana gra, dobrze by było gdyby to był Verbatim DVD+R DL. Albo też chip zwariował.
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up Najpewniej chce oddać do serwisu w którym kupił.
 

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
Nie konsole kupiłem od gościa z allegro płyty są nagrane na Verbatim DVD+R DL
 

Master50

Banned
Laser do wymiany nic tu nie poradzisz, możesz przeczyścić jak ci się chce.
 

dragon1493

Banned
Pisz do goscia co Ci wcisl konsole z uszkodzonym laserem, niech teraz placi za nowy laser... No chyba ze Ty wiedziales ze konsola ma problemy z czytaniem plyt to calkiem inna bajka.
 

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
Laser działa ponieważ za każdym razem oryginalna fifa działa bez problemu no i oryginalna muzyka tylko gry przerobione mają problem
 

Vixen

Świeżak
Świeżak
Ja obstawiam za chipem. Dzwoń do tego kolesia i powiedz że konsolka nie czyta płyt i chcesz zwrócić.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Chipem ? Jakim chipem? Przecież do zrobienia przeróbki na LT nie lutujemy żadnego chipa do konsoli itp itd. to nie RGH..
 

Vixen

Świeżak
Świeżak
No za tym LT.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak jak mówiłem jak masz przeróbkę LT to nie masz żadnego dodatkowego chipa. Chipa lutuje się tylko i wyłącznie do Jtag i RGH. LT to flashowanie napędu, a nie jakiś chip..
 

Vixen

Świeżak
Świeżak
Fajnie się czegoś nowego dowiedzieć. ;D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Fajnie się czegoś nowego dowiedzieć. ;D
Masakra jak wypowiadaja się ludzie bez pojęcia. Wymiana lasera to koszt 60zl lub zrobic mu regulacje koszt z 20-30zl

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

Vixen

Świeżak
Świeżak
Wiedziałem co to LT i RGH tylko nie wiedziałem czego dokładnie dotyczą, czy flasha czy chipowania.
 

dragon1493

Banned
To jak nie wiesz to po co się wypowiadasz??
 

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
W poniedziałek dam do wgrania nowego LT 3.0 jak nie pomoże wtedy będę myślał
 

Master50

Banned
[QUOTEW poniedziałek dam do wgrania nowego LT 3.0 jak nie pomoże wtedy będę myślał
][/QUOTE]A jaka data produkcji konsoli? nie pomoże bo laser zużyty czyta orginały są lepszej jakości z piratami jest gorzej.
 

Vixen

Świeżak
Świeżak
To jak nie wiesz to po co się wypowiadasz??
Bo może probowałem pomóc?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bo może probowałem pomóc?
Brak wiedzy nie wypowiadaj się

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom