1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox przestał czytać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mukasik1994, Lipiec 11, 2010.

1. mukasik1994

mukasik1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam, mam dość dziwny problem, mianowicie moj xbox przestał czytać płyty i to tylko firmy verbatim. Gdy włożę płyte firmy emtec czy omega gry zostają odczytane jak nalezy, dodam ze wczesniej czytał mi verbatimy ale czytal je z dnia na dzien coraz gorzej az wogole a emteki wczytuje mi za 1 razem :( czy ktos wie czemu tak sie dzieje i co z tym zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    moze kupiles plyty z jakies wadliwej serii, kup jedna plyte werbatim i wypal

4. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziwna że tylko jeden typ płyt. Zwykłe Verbatimki działają? (Te 4,8GB DVD)
    Może trafiles na feralną partię płyt? Próbowałeś na innych np od kumpla?

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mozna kupic nowy naped koszt jakos 150zika, a po drugie jezeli czyta ci emteki to wypalaj gry tylko na tych plytach :) moj naped czyta tylko i wylacznie verbatimy a tez kiedys wszystko czytal wiec zamiast wydawac hajs na nowy naped to przezucilem sie na jeden model plyt

6. mukasik1994

mukasik1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Jutro pojde do sklepu i kupie jedną płytę emtec i jedną verbatim i wypale gre, jezeli pojdzie emtec a verbatim nie to sie przerzuce bo troche szkoda 150 zl na nowy naped, ladowac do konsolki mojej tymbardziej ze to juz trup wiele razy naprawiany z 2005 roku, a moze tez zeczywiscie wadliwa seria plyt okaze sie jutro

Wczytywanie...

Poleć forum