1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox ??"pstryka"??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mosakPL, Czerwiec 24, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Witam, Mam xboxa jasper z dyskiem 120gb. Mam gry zainstalowane na dysku, gdy włączam np. (oryginalne) Fable II to nic się nie dzieje, ale jak włożę Assassina I, to w dashu jest normalnie, wczytuje się płyta, a jak włączę już Uruchom grę to słychać takie jakby "czy czy czy czy czy czy czy" tak, jakby się płyta powolutku kręciła, ale ten dźwięk pochodzi z okolicy dysku. Co dziwne, występuje to tylko w tej grze. Dodam, że ten dźwięk jest bardzo cichy, nie przeszkadza mi to, Ale nie wiem, od czego to jest spowodowane? Macie też tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    masz dysk oryginalny czy nie ??

4. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
  5. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Oryginał MS, ale to ne pstryka tak aż bardzo mocno, tylko tak lekko i nie cały czas, tylko jak np, wczytuję jak wczytuje się filmik to cyka, a jak już się wczyta i go odtwarza to jest cisza... i to tylko w tej grze.

6. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    jak to powiedzieć w dysku masz tak jakby taką pytę która się kręci i właśnie ta płyta ociera o obudowę może to doprowadzić do uszkodzenia dysku najlepiej oddaj go na gwarancję.

7. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Ale on tak aż mocno nie strzyka. I to tylko w 1 grze. a jak wczytuje inne, to ta płytka przecież też się kręci...

8. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    tak wygląda dysk

masz tam igłę która w danym momencie przesuwa się na dany sektor akurat ta 1 gra jest w tym sektorze nawet lekkie cykanie może popsuć dysk nawet cały miałem kiedyś taki przypadek w nim 50% dysku było popsute przez to .

Wczytywanie...

Poleć forum