1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox pytania ogólne.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Merion, Wrzesień 29, 2015.

1. Merion

Merion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam zamiar kupić sobie Xboxa i mam parę pytań dotyczących samego sprzętu.Wypiszę je w punktach by łatwiej było się połapać. To będzie moja druga konsola w życiu (pierwszą było PS2) więc wybacz mi proszę drogi czytelniku.

1). "Internet" - Czy muszę mieć konsole ciągle podłączoną do kabla bym mógł sobie popykać w gry (kwestia tego że często śpię u Babci i po prostu chciałbym konsole brać ze sobą). Oraz co ile wychodzą aktualizacje i czy najnowsza jest potrzebna do grania jeżeli konsola nie wymaga ciągłego podłączenia do internetu ??
    2). "Abonament" - Słyszałem że do PS4 jak i Xboxa są jakieś roczne abonamenty o co z tym chodzi i czy jeśli kupię konsole to czy muszę to osobno kupić czy już na jakiś czas mam z tym spokój ??
    3). "Jestem PC-towcem" - Czy jest możliwość podłączenia myszy i klawiatury do Xboxa ?? Są jakieś specjalne lub coś w tym stylu ?? O ile pamiętam to w Saturnie widziałem do PS3 więc chciałbym wiedzieć czy do Xboxa One też idzie. Nie wyobrażam sobię grać w Halo i inne gry fpp lub jakieś Need for speedy na padzie. Prędzej wyrzucę pady przez okno z konsolą niż się nauczę grać na nich w takie gry.
    4). "Little big planet na Xboxa" - Czy są jakieś fajne gry zręcznościowe typu Little big planet na sprzęt Microsoftu ??
    5). "Konsolowy komputer" - skoro mam konsolę podłączoną pod internet to czy mogę przeglądać jakieś strony www. No wiecie YT Fejs i takie tam. ???
    6)."Inny" - Czy mogę kupić Xboxa w innym kolorze wraz z padami jak tak to gdzie ??
    7). "Drogo" - Czemu wogóle gry na konsole są dwa razy droższe i przy dobrych wiatrach można dorwać jakaś najtaniej za 180zł ??
    Dziekuję serdecznie za odpowiedz i pozdrawiam osobę która mi odpowie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @Merion@Merion

1) Nie, nie trzeba mieć konsoli stale podłączonej do neta, wystarczy pierwszy raz, bo musi pobrać aktualizację konsoli. Ogólnie jak wychodzą aktualizacje to gry się aktualizują tj. poprawki do nich, oprogramowanie konsoli także. Raz na jakiś czas wypadałoby podłączyć konsolę w celach aktualizacji, bo chyba nikt nie lubi grac w zbugowane gry, albo na starym systemie konsoli?

2) Bez abonamentu nie zagrasz w żadne gry sieciowe, żeby zagrać musisz to mieć kupione. Najlepiej opłaca się kupić roczny za 115zł, bo najtaniej wychodzi dzieląc to na 12 miesięcy. Do tego dostaniesz 2 gry co miesiąc, ale musisz podłączyć konsolę do neta rzecz jasna, żeby te gry pobrać.

3) Nie bądź śmieszny...ja też jestem ogólnie PCtowcem, ale pad i klawiaturę zostaw dla kompa, a nie dla konsoli. Do konsoli są pady i na tym ucz się grać, nie bądź c..pą. Im dłużej będziesz grał tym lepiej Ci będzie szło. Akurat znam z autopsji. Ja też tak z początku myślałam, że wywalę pada, ale na szczęście nigdy nie poleciał. W dodatku w grach fps masz zazwyczaj opcję wspomagania celowania, czyli że pomogą Ci prędzej namierzyć przeciwnika żeby go zabić czyt. celownik Ci się na nim ustawi jak zaczniesz w jego kierunku strzelać.
    Co do urządzeń to było to do ps3/x360. Na XO na szczęście to nie wyszło i niech nie wychodzi wcale. Poza tym i tak nie chcesz konsoli mieć podłączonej do neta to nie zagrasz po sieci, bo do tego jeszcze trzeba abonament mieć wykupiony tak czy siak.

4) Z tego co ja wiem to Little Big Planet jest na PS4, a nie na X1 ;)

5) Aplikacja YT jest w konsoli do pobrania, przeglądarka też tam jest, ale nie korzystam z niej, bardziej poręczny jest tel, bo szybciej coś wklepiesz i wyszukasz niż jakbyś miał na padzie klikać (no chyba, że dokupisz sobie chatpad).

6) W sieciówkach pokroju Media Expert da się znaleźć konsole z różnych bundli, musisz poszukać. Teraz na czasie jest bundle z Forzą Motorsport 6 i dyskiem 1TB + niebieskie malowanie. Na ogół kupisz z 1 padem, nigdy nie ma zestawów z 2ma jeżeli mowa o nowej konsoli.

7) Zależy czego szukasz z gier. Jak masz ciśnienie na już to płacisz dużo hajsu, jak nie to poczekaj z 2-3 miesiące i gra potanieje. Jakoś nie dałam więcej za grę niż 140 póki co ;) Ogólnie warto patrzeć po używkach, bo potrafią być o połowę tańsze. Ewentualnie kupowanie gier cyfrowych na 2ch.

4. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co do punktu 3ciego. Są specjalne adaptery, pod które podłączysz każdą gamingową mysz i klawiaturę. Cena około 600-700 zł import z USA/UK bądź łapanie kogoś kto to używał w PL i sprzedaje.

Wczytywanie...

Poleć forum