1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox pytania ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Andrewski, Luty 18, 2013.

1. Andrewski

Andrewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam do kupienia za 850 zl xbox'a slim 4 gb z padem + RGH. liteon 1175, dashboard 16202.Lipiec 2012
    Czy bedzie to dobry wybór? do tego planuje dokupic dysk 500gb 2,5 cala. Mogę spokojnie go podlaczyc,czy wybrac 3,5?
    duza jest roznica w plynnosci gier z dysku a jezeli z cd? z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. durki666

durki666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Xbox pytania ;)

Konsola będzie ok, czy cena atrakcyjna to nie wiem bo się nie orientuje;) dysk bierz 2,5 to wsadzisz sobie w seryjną kieszeń bez kombinowania. Z dysku gry chodzą dużo lepiej, szczególnie wczytywanie jest krótsze.

Wysłane z neo v przez tapatalk

4. Andrewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz! pozdro!

jeszcze jedna sprawa,jak z padami gdy naladuje pada bezprzewodowego to ile taki pad trzyma?+

5. SkoreK76

SkoreK76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kluczbork, Poland
    To zależy jakie masz baterie i ile grasz, polecam kupić sobie aklumulatorki sanyo enelop u wtedy trzymają ok 3-4 tygodni i są rewelacyjne ;)

6. torus

torus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Mi na bateriach energizer 2000mAh trzyma ok 20h grania.
    Zalezy jeszcze czy pad czesto ci wibruje czy nie.

7. Andrewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś odbieram swoją konsole,automatycznie po odbiorze lece po dysk 500 gb. i tutaj moje pytania :

Mam juz kilka gierek w formacie iso,ale w wstawkach mi pisze lt 2.0 , lt 3.0 lub XDG3,bede to musial jakos przerabiac,czy tylko na dysk zgrac i grac?
    w ogole jak to zrobic,normlanie podpiac dysk i co dalej? 1 raz bede miec do czynienia z xboxem,wiec prosze o wyrozumialosc.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Xbox pytania ;)

Gry musisz przerobic do formatu .god lub .xex, na forum jest tutek.
    Dysk musisz sformatować do FAT32, wrzucić gry i podłączyć do konsoli

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

9. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ISo do XEX'a programem exiso
    ISo do GOD'a programem ISO2GOD

osobiście polecam przerabiać do XEX'a

na dysku sformatowanym do FAT32 robisz sobie foldery: np GRY XBOX, GRY ARCADE , PROGRAMY i tam wrzucasz przekonwertowane gry, potem we FREESTYLE DASH'u na konsoli ustawiasz ścieżki do gier, jak pisał mój przedmówca: TUTORIALE SĄ NA FORUM :)

ENJOY !!

10. Andrewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XEX , GOD ? które lepsze? jakie sa różnice? ile trwa taka konwertacja? tych ścieżek cos czuje ze nie ustawie,zbyt trudne bedzie mimo poradnika ;)

11. caroliscool

caroliscool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czas konwertacji zalezy od gry. Ustawisz spokojnie te ścieżki:p Dla mnie też wydawalo sie trudne ale dasz rade:p a co do XEX czy GOD to dla mnie roznicy nie ma. Ja zgrywam do Xex..

12. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    XEX lepszy, bo masz wyodrębnione poszczególne pojedyncze pliki z gry, a co za tym idzie masz możliwość ingerencji (np.wycinanie niepotrzebnych języków obcych - oszczędność miejsca na HDD, dogrywanie PL jeśli jest a w twojej wersji gry nie ma,możesz wywalić folder z aktualizacją z gry itp.)

13. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    GOD lepszy dla początkującego użytkownika, ponieważ omijamy błąd ludzki przy kopiowaniu gier
    (w grze np Dragon's Dogma, która ma 43259 plików w XEX / 50 plików GOD).
    Jeśli przy kopiowaniu zgubimy jakiś plik to potem męczymy ludzi na forum tekstami typu doszedłem do drzwi i crash systemu itp.
    Z czasem można przejść na wersje XEX (ale po co? /dla zaawansowanego/świadomego użytkownika)
    Ale tak naprawdę to wszystko zależy od indywidualnych preferencji.
    GOD zawsze można przekonwertować na XEX, z XEX na GOD już tylko na 90% (zabezpieczenia M$)

14. Andrewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    12.1. Jeżeli chcemy aby gra była widoczna z poziomu dasha NXE kopiujemy do folderu Hdd:\Content\0000000000000000\
    12.2 Jeżeli chcemy aby gra była widoczna z poziomu Freestyle Dash kopiujemy do folderu Hdd:\Gry Xbox360\. Uruchamiamy FSD, czekamy aż program znajdzie grę i doda do listy gier.

Co tutaj mam wybrac? jaka jest roznica? nie znam sie zbytnio. Uzywam tego Iso2God,bo ten Exiso to mi nie dzialal.

Edit : dostalem plytke do konsoli platinum z napisaem NAND i jakies cyferki... co z nia? mam ja wlozyc? czy trzymac na czarna godzine? :) panowie pomóżcie bo wiara na PESa czeka :)

edit nagralem gre na dysk,jak mam wlaczyc ja w konsoli? wszedzie mi pisze o xbox live
    Tragedia 2 godziny kombinowania i nic... nie ma jakiegos poradnika jak to odpalic?!

15. Andrewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moze mi ktos pomoc? najlepiej na gg bo by trza bylo w kontakcie byc. Nie wiem jak mam wlaczyc gre z dysku.

454 385 23 Prosilbym kogos kto sie zna,bo mnie juz krew zalewa od 20 z tym walcze...

Wczytywanie...

Poleć forum