1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darek19920, Wrzesień 10, 2016.

1. Darek19920

Darek19920 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siema mam pytania
    1. czasem gdy wylaczam xboxa niechce sie jakby wylaczyc miga logo xbox i sie wylaczyc niechce co to oznacza i co wtedy robic bo zeby go wylaczyc musze go jakby zresetowac czyli przytrzymac dluzej przycisk jak w komputerze czy laptopie. po prostu gasnie swieci i tak na zmiane a nie wylacza sie
    2 czy gdy wylaczycie xboxa a zasilacza nie dalej wam pracuje domyslam sie ze tak dopoki go nie odlaczycie ale wole zapytac

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Wyłącz tryb instant on, daj na oszczędność energii w ustawieniach w zasilaniu (jeśli mowa o xbox one), jeśli mowa o xbox 360 to w ustawieniach wyłącz pobieranie danych w tle.
    2. Tak zasilacz skoro jest w prądzie to działa. Jak konsola jest wyłączona to świeci na pomarańczowo, jak włączona to na biało w przypadku Xboxa One. W 360tce zasilacz też się świecił po wyłączeniu, w końcu ma prąd.

4. Darek19920

Darek19920 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ok a wsumie mam jeszcze jedno gdy xbox one chodzi slysze takie dzwieki ale to jak ucho nastawie jakby trzeszczalo skrzypialo nie wiem jak to nazwac z wiatraka cos podobnego do czytania plyt w komputerze plyty jak cos nie mam wsadzonej

5. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz mieć xboxa z wadą fabryczną, swego czasu takie xboxy były w sprzedaży, że chłodzenie było walnięte.

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na 99% słychać poprostu dysk twardy.

7. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A też całkiem możliwe, bo u mnie dysk słychać, czasami sobie tam zachrobocze :)

Wczytywanie...

Poleć forum