1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox - Ram'y

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Matiasik, Sierpień 19, 2010.

1. Matiasik

Matiasik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brodnica
    Siemka , niedawno próbowałem sposób z gumkami na ramy przez trochę konsola działała ale wczoraj włączyłem i odrazu konsola zaczęła głośno chodzić i się wyłączyła i pokazały się 2 diody.Mam pytanie czy któraś z tych opcji by zadziałała ?

Radiatory na RAM ANA HANA NAND dla XBOX360 RROD (1195375806) - Aukcje internetowe Allegro

Zestaw podkładek termoprzewodzących pod RAM RROD (1193348152) - Aukcje internetowe Allegro

Z góry dzięki ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak jak #JCK. Lepiej kup nową konsole. Będziesz miał spokój z problemami. Nie będziesz na nic takiego jak radiatory wydawać pieniędzy.

5. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Aleście katy jak mozna żałować 20 zł lub 2,77zł aby konsola chodziła nie rozumiem was idziecie najprostszymi środkami czyli kupieniem nowej nie każdy ma kase na kolejną konsole mi wszyscy mowili zebym uszkodzona sprzedal i kupil nową teraz jest juz naprawiona i git o konsole trzeba walczyć a nie od razu ją na nową zamieniać

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @up

Po co tracić kase, na coś co i tak się zepsuje? Nie rozumiem.

7. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    To kup mi konsolę , jak jesteś taki bogaty żeby wyrzucać :]

8. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    @Tieu To po co kupować w ogóle xboxa jak i tak się kiedyś zepsuje ?(nawet Jasper lub Slim kiedyś się popsuje :)- zresztą wszystkie inne sprzęty też, ale oczywiście po wielu latach więcej niż xbox). Moim zdaniem radiatory to niezła myśl. Możliwe że za bardzo małą kwotę uda ci się konsolkę przywrócić na jakiś czas do życia, aż zdążysz uzbierać kasę na nowego/zrezygnować z kupowania kolejnych konsol :p A poza tym nawet jak konsolka padnie to będziesz mógł wykorzystać te radiatory do nowej konsolki (aby dmuchać na zimne), zamontować do komputera lub innego urządzenia które się mocno grzeje (tj. wzmacniacz, amplituner lub niektóre kina domowe). Tak więc zakup radiatorów nie będzie wyrzucaniem pieniędzy w błoto :)

9. pepe8.8

pepe8.8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    lepiej sprawdz kod bledu zeby wiedziec co sie przegrzewa.

11. Matiasik

Matiasik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brodnica
  12. BaNaN360

BaNaN360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Ja bym na twoim miejscu wymienił paste pod CPU, wiem ,że to błąd ram'u ale spróbuj. Jak bd bawić się z pastą to użyj tej Arctic Silver 5 :D

13. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Hmmm. Zastanawia mnie czemu tak wszyscy polecają Arctic Silver 5. Była może dobra(a może i nawet jedna z najlepszych) i ona jakieś kilka lat temu. Choć wiadomo że dalej jest niezła. Jeśli spód od chłodzenia w xboxie jest miedziany można użyć najlepszej pasty - na dobrą sprawę nie jest to pasta tylko jak mówi po części nazwa "płynny metal" - liquid pro. Różnica między Arctic Silver 5, a liquid pro to około 5*C(w niektórych testach nawet więcej). Jest to moim zdaniem spora różnica i warto wydać te 10zł więcej za kilka stopni mniej. Tylko jak mówiłem wcześniej spód od chłodzenia musi być miedziany, ponieważ z aluminiowymi liquid reaguje chemicznie wywołując korozję.

14. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    najlepiej oddaj do serwisu ziomek.

Wczytywanie...

Poleć forum