1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox + RGH + Gry (zwykle/2cd)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AttA, Październik 21, 2013.

1. AttA

AttA Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Poniewaz, ze nie moge pisac w inny dzialach (za malo postow) musze napisac tutaj. Otoz zakupilem juz swoja pierwsza konsole. Sporo czytalem i obeznalem sie z podstawowymi pojeciami i zasadami dzialania konsoli na RGH i w zwiazku z tym mam kilka pytan (glownie one dotycza gier 2xROM). Oto one:
    1.Czym sie roznia gry, ktore skladaja sie z 2 czesci? Niektore potrzebuja drugiej plyty, niektore nie. Po przerobieniu ISO2GOD dzieja sie najrozniejsze rzeczy z tymi grami.
    a)Przypadek 1:
    -Dishonored 2--> Przerobienie programem jednej plyty stworzylo folder o nazwie "425..." i nosi nazwe "Dishonored II", natomiast drugie w przerobien stworzylo folder o nazwie "FFED...", nazwy sie troche roznia jak widac (nie wiem czy ma to jakies znaczenie?) oraz nosi nazwe "Expansion Installer". Co to oznacza?
    b)Przypadek 2:
    -Witcher --> Przerobienie programem jednej plyty stworzylo folder o nazwie "4E4D..." i nosi nazwe "Witcher disc 1", natomiast przerobienie drugiej plyty stworzylo folder o IDENTYCZNEJ nazwie jak ten poprzedni, czyli "4E4D..." oraz nosi nazwe "Witcher disc 2". Nie rozumiem czym to sie rozni od przypadku pierwszego w podpunkcie "a" ? Czemu program czasem tworzy te same nazwy folderow, a czasem zupelnie odmienne i za czym idzie "nazwa" tych plyt, ktore sa przerabiane?
    c)Przypadek 3:
    -Halo 4 --> Przerobienie programem jednej i drugiej plyty tworzy ten sam folder o tej samej nazwie (jak w przypadku 2), roznica jest taka, ze nazwy tych plyt nie ograniczaja sie do disc 1 czy disc 2 (jak w przypadku wiedzmina), bo nazywaja sie tak samo. W skrocie nazwy folderow i plyt sa takie same plyty pierwszej oraz plyty drugiej. Zupelnie jakby nie bylo zadnej roznicy.
    d)Przypadek 4:
    -Disney Pixar RUSH --> Podobnie jak w przypadku 1 z Dishonored. Odmienne nazwy folderow oraz odmienne nazwy plyt z tym ze plyta pierwsza nosi nazwe normalnie "Disney Pixar RUSH", natomiast ta druga "Game Demos" ? oO

DODAM, ze te gry dzialaja, ale ciekawosc roznicy miedzy tym wszystkim mnie po prostu zje!

2.Wiadomo, ze roznie te gry (dwuplytowe) sie montuje/instaluje na dysku w RGH:
    a)Ale czym to idzie?
    b)Jaka to jest roznica miedzy grami dwuplytowymi (oprocz tego co wymienilem w punkcie pierwszym)?
    c)Prosilbym o jakas informacje na temat tutoriala jak instalowac takie gry (czy to ma jakies znaczenie jak wymienione jest to w punkcie 1 (rozne/te same nazwy folderow, nazwy plyt). Znalazlem tutaj na forum to, ale wylaczylem i juz potem nie udalo mi sie znalezc, ale dalej nie wiem czy te gry roznia sie jakos w instalacji w xbox.

3.Tutaj pytanie dotyczy FSD. Poniewaz wchodzac w konsole po przez FTP pojawiaja sie nazwy roznych folderow. HDD,content etc i moje pytanie: Czy jest jakis tutorial opisujacy dane na temat tych folderow, ktore sa na FTP do tego co jest w FSD? Czyli, ze np folder o nazwie "XXX" to odpowiednik "Emulatorow" w FSD? Po prostu opis poszczegolnych najwazniejszych folderow w konsoli?

4.Przeczytalem cos na temat "Disk Swapper" i wydaje mi sie, ze wiem gdzie i jak go uruchomic, ale co to jest? Po co go uzywac do gier 2 plytowych? Nie obejdzie sie bez niego?

Pytania dla ogarnietego uzytkownika RGH nie sa trudne, a mnie wiele to ulatwi zycie i wspolprace z xboxem. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum