1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox RGH i zewnętrzny dysk. Co i jak ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamcio100, Lipiec 25, 2014.

1. kamcio100

kamcio100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemanko. Dzisiaj przyjdzie do mnie paczka z xboxem który jest przerobiony pod RGH. Poczytałem troche o tym, i mam pytanie czy mógłby mi ktoś napisać jak krok po kroku zrobić tak aby gry działały z dysku.

Bo ja rozumuję to tak:

Pobieram grę w pliku .iso, konwerteruje ją do GOD, następnie formatuję dysk pod FAT32, tworzę na nim folder nazwą 16-nastu zer, potem wrzucam do niego te wygenerowane katalogi, i mogę grać ?

Bo nigdzie nie mogłem znaleźć takich krok po kroku instrukcji, tylko właśnie wszystko rozrzucone po świecie jest.. Dzięki z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gry najlepiej convertować w Iso2God.
    Dysk musi mieć fat32 i możesz sobie wrzucać do jakiego katalogu chcesz, dlc to inna bajka.
    Pamiętaj ,że dysk na zewnętrzny wykryje ci tylko freedash. Na forum jest masę poradników.

4. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I tym programem już przekonwerterowałem gry, i teraz od razu wrzucam na dysk i jest ok tak ? A potem one się automatycznie dodadzą do biblioteki ?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli w FSD masz autoscan włączony i poprawnie ustawione ścieżki to tak.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie musisz tworzyć folderu z 16 zerami.
    stwórz sobie folder o nazwie np "Pełne wersje" i tam wrzucaj gry, Do folderu o nazwie "XBLA" wrzucaj gry arcade itd, pamiętaj tylko żeby dodać ścieżki w ustawieniach fsd.
    z takiego dysku zewnętrznego nie uruchomisz DLC więc zabawa w folder z 16zerami to pierdoła.

7. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok, więc tak... Pograłem sobie już troche, ale jeszcze nie mam dysku więc narazie tylko z Pena, i ok, chcąc zagrać z pena wchodzę w menadżer plików, wchodze na niego i odpalam gierke i tutaj jest ok..Natomiast...

Gdy już będę miał dysk, i wrzuce tam kilkanaście gierek, to jak zrobić aby wszystkie gry były widoczne w katalogu xboxa ?

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    musisz dodać ścieżki w ustawieniach fsd.
    wejdź do działu JTAG/RGH, tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania

9. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Okej, to wiem już co i jak tylko jeszcze jedno pytanie.

Jak dodawać foldery ? Tzn czy dodawać foldery te które wygenerował mi program czy te foldery które są w tych folderach ? :)

10. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Folder który wygenerował program ale mozesz zmienic nazwe folderu na nazwe gry

Wczytywanie...

Poleć forum