1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox RGH konsola się scina

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LikePysio, Grudzień 16, 2012.

1. LikePysio

LikePysio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam konsole Jasper i dysk przenośny w formacie fat32 wpinam go do konsoli i wszystko ok włączam far cry 3 działa ale się zacina w pewnym momencie i muszę wyłączyć konsole i od nowa włączyć i tak w kolko i to jest z każda gra !
    Sprawa 2 mam pady do xboxa 360 ale nie wiem dlaczego ten środkowy przycisk z logiem xboxa co włącza menu nie działa ! co zrobić zęby działał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj z innego urządzenia,też mam freezy na penie w far cry 3 ostatnio,sam nie wiem czemu,a gra chodzi wolno. Ogólnie freezy miałem tylko w far cry 3 i raz w hitmanie,ale to wina drugiego pena,bo go rozłączyło odziwo od usb.

4. korak8

korak8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wina na 90% leży w pendrive/dysku jakiego używasz, wiem z doświadczenia bo jak miałem jeszcze jakiegoś starego chinola to mi co chwile wywalało, a teraz kupiłem oryginalny firmowy dysk i nigdy mi nic się nie wyłączyło. A z padem to jak chcesz go włączyć to możesz przytrzymać guzik Start i też się włączy, ale jeśli chcesz włączyć menu to już raczej pomoże rozkręcenie pada i przeczyszczenie go, albo wymiana gumek pod guzikami.

Wczytywanie...

Poleć forum